LC Waikiki Kargo Takip

lcwaikiki-kargo-takip

LC Waikiki
LC Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 45 ülkede 922 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

1988 -LC Waikiki’nin Doğuşu!

LC Waikiki Fransız tasarımcı George Amoual ve ortağı tarafından 1988 yılında Fransa’da kurulmuştur. İki ortak Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harfleri olan “LC” kısaltmasına ünlü Waikiki Plajı’nın adını ekleyerek LC Waikiki markasını yaratmıştır.

1997- LC Waikiki Bir Türk Markası Oldu

1997 yılında grup, kendi markasını oluşturmak için araştırma çalışmaları yaparken, Fransız LC Waikiki firmasını satın almaya karar vermiş ve satın almıştır. Artık bir Türk markası olan LC Waikiki aynı yıl içerisinde Türkiye genelinde 21 mağaza ile hizmet vermeye başlamıştır.

2000 – Gün Geçtikçe Artan Mağaza Sayısı

2000 yılından itibaren perakendeci kimliğini ön plana alarak, sadece kendi mağazalarını açmaya yönelen LC Waikiki, koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturabileceği çağdaş mağazalar açma projesine hız vermiş ve gün geçtikçe mağaza sayısını katlayarak artırmıştır.

XSIDE Markası Tüketiciyle Buluşuyor.
Değişik hayat tarzlarına hitap etmeyi amaçlayan LC Waikiki, 2000 yılında modayı takip eden 15 yaş üstü gençleri,  XSIDE markası ile buluşturmuştur. 

2009 – Yurt Dışı Yatırımları Başladı

LC Waikiki, Avrupa’daki ilk mağazasını 2009 yılında Romanya’da açmıştır. Bu ilk adımdan sonra hızla yol alarak bugün; Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna, Bulgaristan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Mısır, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Ukrayna olmak üzere 45 ülkede 922 mağaza ile hizmet vermektedir.

2011 – Türkiye’nin Lideri LC Waikiki

2011 yılında Tema Grup, adını “LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.” olarak değiştirmiş ve LC Waikiki markası sayesinde hazır giyim perakende sektöründe kazandığı başarılar ile Türk hazır giyim sektörünün lideri olmuştur.

2014 – Yurt Dışında 100. LC Waikiki Mağazası

LC Waikiki, Yurt Dışında 100 Mağazaya Ulaştı. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı üç hazır giyim markasından biri olmayı hedefleyen LC Waikiki, bu hedefi doğrultusunda Mostar’da açtığı mağaza ile globalde çok önemli bir adım attı. LC Waikiki, Bosna Hersek’in Mostar kentindeki 100. Mağaza açılışını 24 Eylül 2014, Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısı ile duyurdu.

2016 – Yeni Kategori: LCW Home

LC Waikiki, Eylül 2016’da yeni bir kategoriye daha giriş yaptı ve LCW HOME adı altında ev tekstili ürünlerini müşterileri ile buluşturdu.

2017 – Yeni kıtalar, yeni ülkeler

LC Waikiki yeni ülkelerde iki mağaza birden açtı: Endonezya ve Kenya. Bu ülkeler ile beraber Sahra Altı Afrika ve Güney Doğu Asya kıtasına giriş yapmış oldu.

LC Waikiki Kargo Takibi
Üye girişi yapıldıktan sonra tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesine gelen üyelik isminizin  üzerine geldiğinizde “Siparişlerim” bağlantısını tıklayınız. Bu sayfada “Kargo Takip” linkine tıklayarak siparişinizin nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üyeliksiz sipariş verdiyseniz, siparişinizi tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Sipariş Takip” linkine tıklayarak siparişinizin kargo teslimat durumunu sorgulayabilirsiniz.

LC Waikiki Sipariş İptal
Üye girişi yapıldıktan sonra tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesine gelen üyelik isminizin  üzerine geldiğinizde “Siparişlerim” bağlantısını tıklayınız. Siparişinizin durumu “Onaylandı” durumunda ise siparişlerinizde iptal işlemi yapabilirsiniz.

Üyeliksiz sipariş vermişseniz, siparişinizi tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Sipariş Takip” linkine tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

LC Waikiki Üye Adres Değişikliği
Üye girişi yapıldıktan sonra tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesine gelen üyelik isminizin  üzerine geldiğinizde “Siparişlerim” bağlantısını tıklayınız. Siparişinizin statüsü “Onaylandı” durumunda ise adres değişikliği yapabilirsiniz.

Eski adreslerinizi silmek veya düzenlemek için üye girişi yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan üyelik isminizin üzerine geldikten sonra “Adreslerim” bağlantısına tıklayınız. Silmek veya değiştirmek istediğiniz adresinizin sağ tarafında yer alan “Değişiklik Yap” ve “Sil” butonları ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

LC Waikiki Türkiye içerisine gönderilen siparişler için iade ve değişim
rün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen LCWaikiki.com’dan yapılmış olan alışverişlerde fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde dilediğiniz zaman iade konusunda destek olmaktayız.
Ayrıca size en yakın mağazamızdan faturanız ile birlikte değişim yapabilirsiniz. (İnternet Mağazamız’ da değişim yapılmamaktadır.)
İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir.İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektirİadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

LC Waikiki Nasıl Değişim Yapabilirim?

 • İnternet Mağazamızda değişim yapılmamaktadır. Size en yakın mağazamızdan faturanız ile birlikte 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

LC Waikiki Nasıl İade Yapabilirim?

 • Lcwaikiki.com sitemizden “Hesabım” sayfasında ilgili siparişinize ait “İade Et” bağlantısını tıklayıp, iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, nedenini seçerek onaylamanız gerekmektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün adedini ve iade nedenini seçiniz ve talebinizi onaylayınız. Onaylandığına dair verilen iade kodunu saklayınız.
 • Siparişinizin faturasında yer alan iade formunu mutlaka eksiksiz doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir. Aksi halde iade işleminiz yapılamayacaktır.
 • İade talebi oluşturduğunuz ürün/ürünleri iade kodu ve doldurduğunuz iade formunun yer aldığı faturayla birlikte ücretsiz olarak Aras veya MNG Kargo ile aşağıdaki iade adresimize gönderebilirsiniz.

1. LC Waikiki İade Koşulları

 • Lcwaikiki.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünlerinizi, dilediğiniz zaman iade edebilirsiniz. 
 • Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinde iade yapılmamaktadır.
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri hijyen kuralları sebebiyle ancak ambalajı açılmamış, kullanılmamış, denenmemiş ve son kullanma tarihi geçmemiş olmaları halinde iade edilebilir.
 • Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte size en yakın mağazamızdan yapabilirsiniz.
 • Mağaza listemiz için www.lcwaikiki.com adresinde ” Mağazalarımız” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

2. LC Waikiki Ürün Ücretinin Tarafınıza İade Edilmesi

 • Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek siparişteki ödeme metodunuza göre geri ödemeniz gerçekleştirilir.
 • İade işleminiz gerçekleştiğinde tarafınıza e-posta ve sms yolu ile bilgi verilmektedir.
 • Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız.
 • Mağazalarımıza yapacağınız iadelerde geri ödeme, siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ancak, havale/EFT ve kapıda nakit ödeme metodlarından biriyle oluşturulan siparişlerin geri ödemesi IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılmaktadır. 
 • Havale/EFT ile oluşturmuş olduğunuz siparişlerin iadesi durumunda ödeme yapılırken banka tarafından tahsis edilen tutarın iadesi yapılamamaktadır.

LC Waikiki Türkiye dışına gönderilen siparişler için iade ve değişim
İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade tutarınız tarafınıza ödenecektirİadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göregeri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

LC Waikiki Nasıl Değişim Yapabilirim?
İnternet mağazamızda ve ilgili ülkelerdeki mağazalarımızda, internet sitesi üzerinden alınan ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.

LC Waikiki Nasıl İade Yapabilirim?
1.    Lcwaikiki.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünleri iade edebilirsiniz. Bunun için;

 • Ürün/ürünlerinizi, faturası ve konşimento numarası ile birlikte gönderim ve gümrük masrafları sizin tarafınızdan karşılanarak gönderebilirsiniz.
 • Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek siparişteki ödeme metodunuza göre geri ödemeniz gerçekleştirilir. İade işleminiz gerçekleştiğinde size e-posta ile bilgi verilmektedir.

LC Waikiki Kargo ücretleri
Aşağıdaki tabloda gönderim yaptığımız tüm ülkeler için kargo fiyatları ve kargo bedava sınırları yer almaktadır. 

Ülke Kargo Fiyatı Kargo Bedava Limiti Para Birimi
TÜRKİYE 4,95 75 TL
AZERBAYCAN 16,99 128 AZN

LC Waikiki Teslimat Süresi
Siparişiniz 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilecektir.Tabloda verilen günler kargoya verildikten sonrası için geçerlidir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. 

Ülke Teslimat Süresi
TÜRKİYE 1 – 3 İş Günü
AZERBAYCAN 4 – 5 İş Günü

LC Waikiki Siparişim yola çıktı mı? Durumu nedir?
Siparişinizin onaylanmasından sonra “hesabım” bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

LC Waikiki Mağazadan Teslimat
İnternet satış sitemizden alışveriş yaparken “mağazadan teslimat” seçeneğini tercih ettiğinizde siparişleriniz Aras veya MNG Kargo aracılığıyla ilgili mağazalarımıza teslim edilecektir.

 • Mağazadan teslimat seçeneği sadece Türkiye mağazaları için geçerlidir.
 • Mağazadan teslimat seçeneğinde kapıda nakit ödeme geçerli değildir. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı veya havale/EFT yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Siparişiniz talep ettiğiniz mağazaya ulaştığında otomatik SMS ve e-mail gönderimi ile bilgi verilecektir.
 • Mağazalarımıza teslim edilen siparişleriniz “3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır.”
 • Mağazalarımızdan siparişinizi teslim alırken sipariş numaranızı / ad soyadı bilgilerinizi mağaza personeline bildirmeniz gerekmektedir.
 • Mağazalarımıza ulaşan siparişlerinizin zamanında teslim alınmaması durumunda ilgili siparişler iade depomuza geri gönderilecektir.

LC Waikiki Adres          : 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İSTANBUL  

LC Waikiki İade Adresi: LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. Lojistik Merkezi / İnternet Mağazası İade                                                   Bölümü /Sanayi Mh. 1642 Sk. No: 1 34517 Esenyurt – İstanbul (Yurtiçi /Yurtdışı)

☎ LC Waikiki Müşteri Hizmetleri ⇲ LC Waikiki  Telefon ⇲ 444 4 529

LC Waikiki Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
LC Waikiki Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
LC Waikiki Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
LC Waikiki Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
LC Waikiki Kargom nerede? LC Waikiki Kargo takipTakip!
LC Waikiki Kolay İade Merkezi ⇲ İade et!

ADS
5/5 - (5 votes)
(Visited 850 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment