Kargomun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

kargo takip

Kargo takip, Kargomun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Kargo Takip Sistemi Nedir?

İnternet üzerinden ürün satışı yapılan firmalarda, müşterinin satın aldığı belli bir ürünün kargolama ve teslimat sürecinden haberdar olmasını sağlayan bir sistemdir. Satışı yapılan ürünün kargoya verilip verilmediğini, eğer verildiyse o anda nerede olduğunu, tahmini teslim zamanını müşterinin online olarak takip edebilmesini sağlar.

Web sitemiz üzerindeki ilgili kargo firması sayfasında bulunan kargo takip linkinden : Kargo takip adresi üzerinden kargo takip numarası ile sorgulama yapabilir, kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz (*tüm firmalar bu hizmeti vermeyebilir)

Mobil Uygulamalar ile: Cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz ilgili kargo firması mobil uygulaması sayesinde kargo takip numaranız ile kargonuzun son durumunu sorgulayabilirsiniz. (*tüm firmalar bu hizmeti vermeyebilir)

SMS ile: Göndericiye SMS, Sevk SMS ve Alıcıya SMS hizmetleri sayesinde kargonuzun hareketlerini cep telefonunuz aracılığı ile takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kargo gönderimi sırasında şube personeline göndericinin alıcıya ait cep telefonu numarasını vererek SMS hizmetinden yararlanmak istediğinizi söylemek olacaktır. (*tüm firmalar bu hizmeti vermeyebilir)

Çağrı Merkezi Aracılığıyla: İlgili kargo firması Çağrı Merkezini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. (*tüm firmalar bu hizmeti vermeyebilir)

(Visited 43 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment