AGT (Aynı Gün Teslim) Kurye/Kargo Takip

AGT (Aynı Gün Teslim) Kurye/Kargo Takip

AGT (Aynı Gün Teslim) Kurye/Kargo Takip
AGT Kurye, 25 yıldır bankacılık ve finans sektörüne, 5 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunuyor. Türkiye genelinde 450 acente ve 1100 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerinde teslimat ve geri lojistik hizmetlerini sunuyor.

Trendyol, amazon, Koton, Evidea, modanisa gibi büyük E-ticaret sitelerinin yanı sıra, QNB Finans, Garanti, TEB, Ziraat, HSBC gibi bankalar referansları arasında bulunuyor. Aynı gün teslimat, ertesi gün teslimat ve bir kaç saat içinde teslim hizmeti olan, express teslimat gibi taşıma seçeneklerine sahip.

BTK tarafından sağlanan ulusal posta hizmet sağlayıcısı lisansı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından sağlanan ulusal yetki belgesi ile çalışmaktalar.

​Tüm saha operasyonumuzda güvenli/akıllı mobil cihazlar üzerinde in-house geliştirilen mobil uygulamalarını kullanarak gerçek zamanlı veri üretimi ve raporlama yapabiliyor, doküman sayıllaştırma işlemlerini adreste yapabiliyorlar. Müşterileri ile aralarındaki tüm veri trafiği tam yazılım entegrasyon modeli ile güvenli biçimde gerçekleştiriliyor.

​E-ticaret express teslimat, şubesiz bankacılık saha operasyonları ve nitelikli kurye hizmetleri alanlarında sektör kurucusu ve lideri olarak teknolojiye ve insana yatırım yaparak sürdürülebilir büyümeyi hedefliyorlar.

Bunu da oku :  Aras Kargo takip

AGT Kurye Genel Özellikleri
Aynı Gün Teslim : Gönderilerinizi aynı gün içerisinde alıcılarına ulaştırarak yüksek müşteri memnuniyeti oluşturmak için çalışıyoruz.

Ertesi Gün Teslim : Gönderilerinizi birçok büyük şehirde ertesi gün yüksek performans ile alıcılarına teslim ediyoruz.

Nitelikli Teslim : Şubesiz bankacılık alanına özel bir operasyon kurgusu ile çift yönlü gönderi iletim hizmeti sunuyoruz.

Güvenli Teslim : Güvenlik kriterleri yüksek gönderileriniz için ülke çapında ekonomik ve etkin teslimat hizmetleri üretiyoruz.

Express Teslim : Sadece birkaç saat içerisinde alıcısına ulaşması gereken gönderileriniz için süper hızlı teslimat sağlıyoruz.

AGT Kurye Şikâyet
AGT Kurye dağıtım, kurye şikayetleri ve diğer gönderim, teslim gibi şikayetlerinizi AGT Kurye yetkililerine nasıl bildireceğinizi sayfadan öğrenerek, AGT Kurye yetkililerine şikayetinizi internet üzerinden iletebilirsiniz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 480 7677
AGT (Aynı Gün Teslim) kargo ücret hesapla AGT Kargo site
AGT (Aynı Gün Teslim) kurye çağır AGT Kargo site
AGT (Aynı Gün Teslim) en yakın şube nerede? AGT Kargo site
AGT (Aynı Gün Teslim) kargom kaç günde ulaşır? AGT Kargo site
AGT (Aynı Gün Teslim) kargom nerede? MNG takip AGT Kargo site

(Visited 34 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment