ASE Express Cargo

ase-kargo

ASE (Asya Afrika Sky Express) Express Cargo takibi
ASE (Asia Africa Sky Express), yurtdışı gönderilerinizi, sunduğu farklı hizmetler ile, tüm dünyaya kapıdan kapıya teslim edebilen bir hızlı ulaştırma ağıdır. İstanbul’u bir dağıtım ve aktarma merkezi olarak kullanan, uzman olduğu ülkelere her gün direkt çıkışlar ile ulaşan, sektöründeki Türkiye merkezli ilk ve tek markadır.

1992 yılında “Türkiye’deki ilk ve tek Uluslararası Hızlı Hava Taşıma ve Teslim Sistemini” oluşturma vizyonu ile kurulan ASE – Asia Africa Sky Express; Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra ortaya çıkan yeni coğrafyada Orta Asya ve Kafkasya’nın Türkiye ve dünya ekonomisi açısından öneminden hareketle öncelikle bu bölgede örgütlenerek, uzmanlaşmıştır. Sunduğu güvenli ve hızlı hizmet sayesinde Türkiye ve diğer ülkelerin bu bölge ile arasındaki ticari ilişkilerinin gelişmesine olanak sağlamıştır. Bugün de bölgedeki rakiplerinden daha kaliteli, hızlı ve özelleştirilmiş hizmet sağlayarak uluslararası ihracatçıların, yatırımcıların ve hizmet sağlayıcıların öncelikle tercih ettiği marka olmayı sürdürmektedir.

Bakü, Taşkent, Tiflis, Almatı, Aşkabat, Bişkek gibi kentlerde kendi ofislerinde faaliyet göstererek fark yaratan ASE, bir sonraki aşamada kendini Türkiye’nin komşu ülkeleri ile ticaretine zaman kazandırmak ve kazandığı tecrübesini yeni bölgelere taşımak amacıyla ile direkt ulaşım ağını genişletmiştir. Son yıllarda hızlı hava ve kurye taşımacılığının yanı sıra tecrübesini ve kalite anlayışını artan talep ve gelişen ulaşım şartları doğrultusunda total hızlı lojistik hizmetler sunarak ASE Express Logistics markası ile karayolu, denizyolu ve özel proje taşımalarına da ağırlık veren ASE, sektöründe özerkliğini ve hizmet farklılığını korumayı bilmiştir.

Bugün de aynı vizyon ile Türkiye ve Dünya ekonomisinin geleceği olarak bakılan yeni pazarlar ve bölgelere yatırım yapmakta tereddüt etmeyen ASE, önümüzdeki on yılda da Afrika kıtasında örgütlenmeyi ve güvenilir bir hızlı teslim ağı kurmayı planlamaktadır. Ayrıca, hızla gelişen sınır ötesi e-ticaret pazarında Türkiye’nin e-ihracat potansiyelini görerek, B2C Direct markası altında sunduğu hizmetlerle bu pazarda da öncü olma ve farklılık yaratma alışkanlığını sürdürmüştür.

ASE Network, yurtdışı gönderilerinizi, tüm dünyaya kapıdan kapıya teslim edebilen Türkiye’nin ilk ve tek hızlı teslim ağı. Hizmet verdiği ülkeler;
✓ Türkiye : ASE, yurtdışı gönderilerinizi, sunduğu farklı hizmetler ile, tüm dünyaya kapıdan kapıya teslim edebilen bir hızlı ulaştırma ağıdır. İstanbul’u bir dağıtım ve aktarma merkezi olarak kullanan, uzman olduğu ülkelere her gün direkt çıkışlar ile ulaşan, sektöründeki Türkiye merkezli ilk ve tek markadır.
✓ Kazakistan : Курьерская компания «Asia Sky Express Казахстан» работает на рынке Казахстана c 1995 года. Мы имеем широко развитую сеть во всех странах мира и предлагаем широкий спектр услуг, включающий в себя индивидуальные решения по транспортировке экспресс-пакетов и крупногабаритных грузов, по принципу «от двери до двери» в любую точку планеты. http://www.ase.kz
✓ Azerbaycan : ASE (Asia Sky Express) şirkəti 1994-cü ildə təsis edilmişdir. Bu 24 ildə biz özümüzü yükləri ölkəyə və ölkədən kənara müvəffəqiyyətlə daşıyan nəqliyyat agenti kimi tanıtmışıq. http://www.ase.az
✓ Özbekistan
✓ Gürcistan
✓ Türkmenistan
✓ Kırgızistan
✓ Tacikistan

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 444 00 26
ASE Kargo ücret hesapla https://goo.gl/D8cFV1
ASE Kargo kurye çağır https://goo.gl/D8cFV1
ASE Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/D8cFV1
ASE Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/D8cFV1
ASE Kargom nerede? UPS Kargo takip https://goo.gl/D8cFV1

(Visited 33 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment