Aras Kurye Gönderi Takip

aras_kurye

Aras Holding Taşıma Grubu Şirketlerinden Aras Kurye 1993 yılında toplu dağıtım sektörünün ilk firmalarından biri olarak faaliyete başlamıştır.

Temel prensibi koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Aras Kurye, çalışma ilkeleriyle her zaman kaliteyi hedefleyen pek çok kurum ve kuruluşa çözüm ortağı olmuştur.

Kuruluş aşamasında İmzalı, İmzasız gibi hizmet modelleriyle hizmete başlamış, müşteri beklentilerine paralel olarak Kişiye Özel, Sözleşmeli, Kimlik Şartlı, Randevulu dağıtım gibi hizmet modelleriyle hizmet yelpazesini genişletmiştir. 2001 yılında İstanbul içi Motorlu Kurye birimini kurarak gün içi saatli teslimat hizmetini de vermeye başlamıştır. 2012 yılında bankalara ait Kredi Kartları ve Banka Kartları dağıtımına başlamış güvenli ve kaliteli hizmeti nedeniyle kısa sürede birçok bankanın çözüm ortağı olma başarısı göstermiştir.

‘’Türkiye’de Ayak Basmadığımız Yer Kalmayacak’’ sloganıyla yola çıkan Aras Kurye her bölgede şube ve acentelikler açarak sloganının gereğini yerine getirmiştir.

Ulaştırma Bakanlığı’nın Türkiye geneli dağıtım yapma yetkisi veren P2 yetkili belgesi alan ilk firmalarından olan Aras Kurye verdiği kaliteli hizmetin sistemli hale getirildiğinin belgesi olarak İSO 9001 ve OHSAS 2008 belgelerini de almıştır.

Vizyon
Sektördeki deneyimlerimizle ileri teknolojiyi etkin kullanarak her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına özgün çözümler üreten sektörde fark yaratan lider firma olmak.

Misyon
Kanunlara, toplumsal değerlere, çevreye ve insana saygıdan ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın çalışanların mutluluğuyla paralel olduğu bilinciyle hareket edip tüm paydaşlara sürdürülebilir fayda sağlamak.

Firmaya ait online gönderi takip sistemi henüz mevcut değildir. Bu durumla ilgili defahatle şikayet mevcuttur. Aras Kurye’nin bu şikayetleri göz önüne alarak bir çalışma yapacağını umuyoruz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 210 25 25
⥹ Aras Kurye kargo ücret hesapla ⇲ https://goo.gl/itkgPB
⥹ Aras Kurye kurye çağır ⇲ https://goo.gl/itkgPB
⥹ Aras Kurye en yakın şube nerede? ⇲ https://goo.gl/itkgPB
⥹ Aras Kurye kargo kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/itkgPB
⥹ Aras Kurye kargom nerede? ⇲ https://goo.gl/itkgPB
⥹ Aras Kurye kargo takip ⇲ https://goo.gl/itkgPB

(Visited 88 times, 1 visits today)

Popular Posts

  • Defacto Kargo Takibi 2003 yılında kurulan Defacto, 2004 yılında açılan ilk mağazası ile…
  • SefaMerve Kargo Takip Yaptığınız alışverişleri Sefamerve sayfası üzerine sipariş ederek sipariş takip yapabilirsiniz.…
  • Hepsiexpress Kargo Takip Hepsiexpress Kargo Takip Hepsiexpress, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi…
  • Aras Kurye Gönderi Takip Aras Holding Taşıma Grubu Şirketlerinden Aras Kurye 1993 yılında toplu…
  • Addax Kargo Takibi Online alışveriş yapmayı seven biriyseniz siz de günün birinde Addax…
  • Trendyol Kargo Takip Trendyol Kargo Takip • Trendyol seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla…
  • Aras Kargo takip Aras Kargo takip Aras Kargo, Türkiye'de faaliyet göstermekte olan bir…
  • Fillo Lojistik kargo takip Sizin gönderdiğiniz veya almayı beklediğiniz kargolarınız var ise Fillo Kargo…
  • Sürat Kargo takip Sürat Kargo takip Dünya varolduğundan beri taşımacılık da var. Mühim…
  • Kargo terimleri sözlüğü Kargo alırken ya da gönderirken bazı duymadığınız terimler kullanılıyor ve…