Ayakkabı Dünyası Kargo Takip

ayakkabi-dunyasi-kargo-takip

Ayakkabı Dünyası Hakkında
Markalar temel değerleri ve insanlığa kattıkları ile yaşarlar.

Bu yüzden Ayakkabı Dünyası’nda biz, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, günün modasını sunan, en güvenilir lider ayakkabı perakendecisi olarak akla ilk gelen marka olmayı hedefleriz.

İşte bu yüzden prensiplerimize sıkı sıkıya bağlıyızdır:

İnsan merkezliyiz; Yalnızca ayakkabı satmaz, çalışanlarımızın ve insanların memnuniyetini de kar sayarız.

Toplum ve çevreye duyarlıyız; Toplumun iyiliğini gözetir, doğaya saygı duyarız.

Güveniliriz; Daha fazla değil daha dürüst satarak kazanırız,yere sağlam basarız.

Yenilikçiyiz ; Dünyayı takip eder, son teknolojilerle hizmet sunar ve kendi modamızı yaratırız.

Kültür, yerel unsurlara dostuz; Gücümüzü bu topraklardan alır, yerli üretici ile kol kola yürürüz.

Ayakkabı Dünyası Tarihçe
Hafız Ahmet Efendi’nin Ankara dışında ayakkabı üretmeye başlamasıyla ilk adımlarını atan Ayakkabı Dünyası’nın tarihini, her sayfasında daha da büyüyen bir başarı hikayesi olarak görebiliriz.

Ayakkabı Dünyası 1923’te Cumhuriyetimizle aynı yılda kuruldu. Yani bu verimli vatanın tarihini, halkıyla omuz omuza yaşadı.

1953 yılında Ankara’nın merkezine taşınan Ayakkabı Dünyası, yolculuğuna 17 metrekarelik, küçük görülse de içine kocaman hayallerin sığdığı, bir dükkanda devam etti.

1973’te ayakkabı sektörünün geneline toptan satış yapmaya başladı.

1996 yılındaysa oldukça önemli bir kararla Ankara’daki ilk mağazasının hizmete sundu. Bu, Ayakkabı Dünyası’nın butik ayakkabıcılık anlayışını büyük metrekarelerde uyguladığı, müşteri için pratik alışveriş ortamı yaratıldığı bir mağazalar zincirine dönüşmesindeki ilk adımdı.

Her geçen yıl daha da büyüyen marka, 2006 yılında şirket merkezini İstanbul’a taşıdı.

Ve 2014 yılına geldiğimizde Ayakkabı Dünyası, Esas Holding ile güçlerini birleştirerek daha büyük hedeflere kanat çırpmaya başladı.

Ayakkabı Dünyası, bugün 65 mağazalı geniş bir ağa sahip. Omni-channel iş yapısını benimseyerek dijital dünyanın olanaklarını sonuna kadar kullanan ve perakende operasyonlarında dünya standartlarını yakalayan Ayakkabı Dünyası, online ve mağaza içi satışa getirdiği inovasyonlarla yalnızca ayakkabı değil bütün perakende sektörüne liderlik yapıyor.

Ayakkabı Dünyası sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?
Üye olduktan sonra sipariş esnasından adres defterine adres tanımı yaparken fatura ve teslimat bilgilerinin eksiksiz ve hatasız doldurulması gerekmektedir. Teslim alacak kişi bilgisinin boş bırakılmaması, verilen adreste (hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında) bulunması gerekmektedir. Aksi halde kargo paketi teslim edilemediği için sipariş geri gönderilmektedir.

Ayakkabı Dünyası kargo ücreti ne kadar?
Ayakkabidunyasi.com.tr siparişlerinde 150 TL üzeri siparişleriniz UPS kargo ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderilir. 150 TL’nin altındaki siparişlerde 7,99 TL kargo ücreti sipariş esnasında alınmaktadır.Kargo ücreti ayakkabidunyasi.com.tr’den verdiğiniz sipariş esnasında ödeme sayfasında satın alacağınız ürünle birlikte ödenir. Ayrıca kargo görevlisine ücret ödemezsiniz.

Kupon ve çekler kargo kampanyası ile birleştirilemez.

Ayakkabidunyasi. com.tr’ den nasıl alışveriş yapabilirim?
Ayakkabidunyasi. com.tr’ den alışveriş yapmanız için öncelikle üye olmanız, zaten üye iseniz, giriş yapmanız gerekmektedir.Bu kısa işlemin ardından beğendiğiniz ürünlerin numarasını seçerek “Sepete Ekle” butonuna tıklayıp sepetinize eklemenizin ardından “Satın Al” butonuna tıklayarak alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası mağazalarında gördüğüm her ürünü ayakkabidunyasi.com.tr ‘den satın alabilir miyim?
Hedefimiz Ayakkabı Dünyası mağazalarında satışa sunulan her ürünü sizlerle buluşturmak. ayakkabidunyasi.com.tr ‘de mağazalarımızda yer alan bir çok ürüne online olarak ulaşabilirsiniz.Unutmayın ki sitemiz yaşayan ve sürekli gelişen yapısıyla size çok daha fazla seçeneği bir arada sunmayı hedeflemektedir.

Ayakkabı Dünyası siparişini verdiğim ürünü almaktan vazgeçersem ne yapmalıyım?
destekAD@ayakkabidunyasi. com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da 0850 622 70 02 numaralı Müşteri Hattımızdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.Eğer ürününüz kargoya verilmediyse siparişinizin gönderimi derhal durdurulacaktır. Gönderimi durdurulan siparişlerin geri ödemeleri, ayakkabidunyasi. com.tr tarafından, seçmiş olduğunuz ödeme şekillerine göre bankanıza en kısa sürede iade edilir.Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumunda iade koşulları geçerli olacaktır.

Ayakkabı Dünyası kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?
Ayakkabidunyasi.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı ve banka kartı seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır. Diğer ödeme seçenekleri konusunda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.

Ayakkabı Dünyası’nda siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?
Ayakkabidunyasi.com.tr ‘nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı UPS Kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, UPS güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.Ayakkabidunyasi.com.tr, aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını stok miktarı uygun size en yakın mağazamızdan kargolamaktayız. Bu ürünler için kargoya teslim süresi maksimum 2-7 iş günüdür. Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz en geç 7 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.Kargo firması tarafından teslimat süresi, teslimat adresinin özel koşullarına (dağıtım kısıtı olan bölgeler, mobil şubeler) bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kıbrıs, Adalar, köy ve kasabalara UPS kargonun teslimatı bulunmamaktadır.Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Hesabım>Siparişlerim sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz. Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 2 iş günü (büyük il merkezleri) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir.

Ayakkabı Dünyası Teslimatlarım gecikirse ne yapmalıyım?
Eğer ürününüz, en geç 10 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da 0850 622 70 02 numaralı Ayakkabı Dünyası Müşteri Hattından Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?
Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz.Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır.

Ayakkabı Dünyası siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.Yeni adresinizi iletmek için; 0850 622 70 02 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ya da destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası siparişimin gönderim durumunu sitenizden takip edebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir.Gerek sitemizdeki Hesabım>Siparişlerim sayfasından gerekse kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından, bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ayakkabidunyasi. com.tr üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?
Ayakkabidunyasi. com.tr gönderim ağı, UPS Kargo’nun teslimat sağladığı yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır.Kargo firması tarafından teslimat süresi, teslimat adresinin özel koşullarına (dağıtım kısıtı olan bölgeler, mobil şubeler) bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kıbrıs, Adalar, köy ve kasabalara UPS kargonun teslimatı bulunmamaktadır.Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Ayakkabı Dünyası siparişimi Nasıl iade edebilirim?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, kullanılmamış ise ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü, fatura veya Bilgi fişi ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, kargonuzdan çıkan iade formunu doldurup UPS Kargo 444 00 66 ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Veya Bu linke tıklayarak UPS in iade formunu doldurup kargo görevlisini çağırabilirsiniz.

Mağazadan iade işlemi yapılmamaktadır. İade işlemi yapılan ürün/ürünler için ödediğiniz kargo bedeli hizmet bedeli olması sebebi ile geri iade edilmez. İade işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

Taşıma sırasında oluşmuş hasarlardan firmamız sorumlu değildir. İade işlemi için adresimiz: İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden UPS Kargo’ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade Adresimiz: Koli veya Kutu Üzerine Alıcı: “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” yazarak aşağıda ki adrese ups kargo ile gönderebilirsiniz.

Faturasız/ bilgi fişi olmadan gönderim yapmayınız. ÜCRETSİZ KARGO İÇİN UPS KARGO CARİ KOD: 76404V Hesap Adı: “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” Adres: AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi Mermerciler Sanayi Sitesi 2.Bulvar No: 24 Beylikdüzü / İSTANBUL Tel: 0850 622 7002

Ups dışındaki kargo firmaları ile gönderilen iadeler teslim alınmayacaktır.

Ayakkabı Dünyası değişim yapabilir miyim?
Değişim işlemi ürün kullanılmamış ise size en yakın mağazamızda ürün ve faturası ile giderek yapabilirsiniz. Ürün kullanılmamış ise 15 gün içerisinde ürün ve bilgi fişi veya e-fatura ile mağaza giderek değişim yapabilirsiniz. Ürün kullanılmış ise değişim yapılamamaktadır. Ayakkabidunyasi. com.tr ‘den alınan her ürünü faturanızla bilgi fişi veya fatura tarihinizden itibaren, hediyeyi hediye değiştirme kartınızın üzerinde yazılı olan tarihten itibaren 15 gün içerisinde aynı ürünün numara değişimini mağazalarımızdan değiştirme imkânına sahipsiniz. Kullanmadığınız, satılabilirliği bozulmamış olan ürünlerinizi sadece ürün ve faturasıyla mağazamıza giderek kolayca değiştirebilirsiniz. Ayakkabidunyasi. com.tr’den alınan ürünler hiç kullanılmamış ise bilgi fişi veya e-faturası ile beraber 15 gün içerisinde mağazalarımızdan değiştirilebilir. İnternetten alınan ürünü şubeden farklı model ile değişim yapıldığında değişim yapılan yeni ürünü sadece şubeden değişitirebilir veya daha sonra alışveriş yapmak için hediye çeki alabilirsiniz. Mağazadan değişim yapılmış ise karta iade yapılmamaktadır alışveriş tutarı kadar çek verilmektedir. Online Hediye çeklerinin alımı ve kullanımı diğer kurumlarla ortaklaşa düzenlenen indirim ve kampanyalarda kampanya kurgusuna göre Ayakkabidunyasi. com.tr tarafından belirlenmektedir. Sanal mağaza ve şubelerimizde kampanyalar farklılık göstermektedir bu nedenle sanal mağazadan alınan ürünlerin şubelerden farklı modelle değişimi yapılırken fiyat farkı var ise ödemesi yapılarak değişimi sağlanabilir.

Ayakkabı Dünyası iade etme süresi kaç gündür?
Ayakkabidunyasi. com.tr üyelerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 15 gündür.

Ayakkabı Dünyası iade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
İade talebiyle Ayakkabidunyasi. com.tr’ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin ilk gönderi kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde iade formunu eksiksiz doldurarak, UPS Kargo ile aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.Yeni İade Adresimiz: Koli veya kutu üzerine alıcı: “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” yazarak aşağıda ki adrese ups kargo ile gönderebilirsiniz. Faturasız gönderim yapmayınız.ÜCRETSİZ KARGO İÇİN UPS KARGO CARİ KOD : 76404V Hesap Adı: “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” Adres: AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi Mermerciler Sanayi Sitesi 2.Bulvar No: 24 Beylikdüzü / İSTANBUL Tel: 0850 622 7002

Ayakkabı Dünyası siparişimi nasıl iptal edebilirim?
İptal etme sebebinizi 0850 622 70 02 numaralı telefonu arayarak ya da destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.İptal işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

MaAyakkabı Dünyası Adres:
Büyükdere Cad. No: 245 USO Center K: 2-3 D: 7-8 9-10-11-14 34398 Maslak/Sarıyer – İstanbul

Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi
Ayakkabı Dünyası Telefon: 0850 622 70 02

Ayakkabı Dünyası Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
Ayakkabı Dünyası Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
Ayakkabı Dünyası Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
Ayakkabı Dünyası Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
Ayakkabı Dünyası Kargom nerede? Ayakkabı Dünyası Kargo takipTakip!
Ayakkabı Dünyası UPS Kargo takipUPS Kargo

ADS
5/5 - (3 votes)
(Visited 615 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment