Tozlu.Com Kargo Takip

tozlu-com-kargo-takip

Tozlu. Com
Tozlu. com , 2001 yılından bu yana sürekli gelişerek bayan giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip , işini bilen,eğitimli,deneyimli ,birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapımızı , müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış , elbiseden pantolana , ayakkabıdan çantaya kadar tüm giyim gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak kalbinizi çalmayı hedefliyoruz.Dünyanın önde gelen global bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli giyim kategorilerini , geniş bir yelpazede sunarak tozlu. com ayrıcalığını sunuyoruz.

Tozlu. Com İade Ve Değişim Şartları Hakkında Bilgilendirme
tozlu. com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile karşı ödemeli olarak Şabanoğlu Mah. Atatürk Bulv. No:186 Tekkeköy – SAMSUN Türkiye adresine göndermeniz yeterli olacaktır .Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz tozlu. com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Tozlu. com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden tozlu. com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0850 766 55 55 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

Tozlu. Com Hangi Ürünler İade Edilemez?
Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır.
Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Ayrıca kasa önü ürünlerin iadesi olmamaktadır. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

Tozlu. Com – 1 Alana 1 Bedava Kampanyasında Değişim İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?
1 Alana 1 bedava kampanyasından iade veya değişim yapılabilmesi için kampanyalı kategoriden satın alınan 2 adet ürünün gönderilmesi gerekmektedir. İade veya değişim işlemi 2 ürüne de uygulanacaktır.

Tozlu. Com – Kusurlu Ürün İadeleri
Tozlu. com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de tozlu. com Müşteri Hizmetleri 0850 766 55 55 ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

Tozlu. Com – İade Ve Değişim Süresi Kaç Gündür?
Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.
Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken Sürat Kargo, PTT kargo veya MNG kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

Tozlu. Com – Değişim İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?
İadeniz tozlu. com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız tozlu. com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Tozlu. Com Kargom Ne Zaman Ulaşır?
Kargom ne zaman ulaşır?Öncelikle siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır. Teslimatlar bulunduğunuz adresin il. ilçe, köy ve ya kasaba gibi, yerleşim konumunuza göre 1 -7 gün arası değişiklik göstermektedir.

Tozlu. Com Kargom Gelmiş Ama Adresimde Yoktum. Ne Yapmalıyım?
Siparişiniz SÜRAT ya da MNG Kargo ile teslimat adresinize getirildiğinde. adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından. siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 (üç) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından tozlu. com a iade edilir. Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir. Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

Bulunduğum yerde kargo firması yok. Siparişlerimi nasıl teslim alacağım?
Türkiye nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Tozlu. Com Adres: Şabanoğlu Mah. Atatürk Bulv. No:186 Tekkeköy – SAMSUN
Tozlu. Com Çağrı Merkezi
☎ Telefonla Sipariş Vermek İçin: 0532 595 22 75 – 0531 281 83 82
Whatsapp İle Sipariş Vermek İçin: 0534 084 11 44
Tozlu. Com Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
Tozlu. Com Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
Tozlu. Com Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
Tozlu. Com Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
Tozlu. Com Kargom nerede? Tozlu. Com Kargo takipTakip!
Tozlu. Com Sürat Kargo takipSürat Kargo
Tozlu. Com MNG Kargo takipMNG Kargo
Tozlu. Com PTT Kargo takipPTT Kargo

ADS
5/5 - (25 votes)
(Visited 1.797 times, 1 visits today)

Related posts

One Thought to “Tozlu.Com Kargo Takip

  1. nermin

    Tozlu.com’dan 25 Nisan 2019 tarihinde bir ürün sipariş ettim. Dün MNG Kargo tarafından adresime getirildiği üzerine adresimde bir not buldum. Fakat notta adreste bulunmadığım bu yüzden siparişimi geri götürdükleri yazıyordu. Kargo şirketlerinin derdi ne?

Leave a Comment