Sürat Kargo takip

sürat kargo

Sürat Kargo takip
Dünya varolduğundan beri taşımacılık da var.

Mühim olan bugün son teknolojiyi kullanarak, süratli, emniyetli ve kaliteli taşımacılık hizmetini, kargoculuğa değer katarak yapabilmek. Biz gece gündüz bunun için çalışıyoruz. Teknolojiyi sadece yakından takip etmiyor, teknoloji de geliştiriyoruz. İşimizin taşımaktan öte güvenilir olmak olduğunu iyi biliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana hep mutlu yüzler görmek için çalıştık. Ulaştırmak istediklerinizi dünyanın dört bir yanına götürdük. Milyonlarca insanı mutlu ettik. Bunu sizlerle başardık. Sizlerle büyümeye devam edeceğiz.

Sürat Kargo 2003 yılının Temmuz ayında kuruldu. Kargo sektörünün en genç markalarından biri olarak kısa zamanda en önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Bugün 700’e yakın şube, 1600 araçlık dev filosu, 1100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın personeli ile gönderilerinizi Türkiye’nin her yerine ve dünyanın 228 ülkesine güvenle taşıyor.

Kurumsal ya da bireysel diye ayırmadan tüm müşterilerinin gereksinimlerini onlardan önce düşünerek yeni teknolojiler ve hizmetler geliştiriyor. Gönderilerinize en az sizin kadar değer veriyor ve bekleyenin de gönderenin de içi rahat olsun diye gece gündüz çalışıyor.

Temel ilkelerimiz
✔ Sürat
✔ Güvenilirlik
✔ Sorumluluk
✔ Dürüstlük
✔ Çevrecilik
✔ Kardeşlik

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 202 0 202
Sürat Kargo ücret hesapla https://goo.gl/UJfTBD
Sürat Kargo kurye çağır https://goo.gl/UJfTBD
Sürat Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/UJfTBD
Sürat Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/UJfTBD
Sürat Kargom nerede? Sürat Kargo takip https://goo.gl/UJfTBD

(Visited 64 times, 1 visits today)

Popular Posts