KargoTürk Kargo Takip

kargoturk-kargo-takip

KargoTürk

Kargo taşımacılığına dar bir çerçeveden bakıldığında doküman ya da paketlerin iki nokta arasında taşınması düşünülebilinse de, Kargo Türk hizmetlerine başladığı ilk günden bu yana gerek gönderici gerekse alıcı arasında maksimum düzeyde memnuniyet oluşturma ve özel ihtiyaçların herhangi bir kısıtlama ile karşılaşılmadan meydana getirilmesi gayesini taşımaktadır. Misyonu gereği hem müşterileri hem de çalışanları ile mutluluk, huzur ve güven ilişkisi içerisinde bulunmayı ilke edinen firmamız, bu özelliklerini ilerleyen yıllar içerisinde de sabit tutarak Türkiye ve dünyanın lider taşımacılık firmaları arasında yer alma vizyonunu taşımaktadır.

Hali hazırda son derece geniş olan dağıtım ağını genişleterek rakiplerinin ulaşmayı hayal dahi edemediği noktalara en kısa sürede paket ve belge gönderimi gerçekleştirmeyi amaçlayan Kargo Türk, bunun yanı sıra standart hizmetlere ek olarak ihtiyaç duyulabilecek özel istekleri de karşılamaya gayret göstermektedir. Daima mevcut durumunun bir adım ilerisinde bulunmayı amaçlayan firmamız, değerli müşterilerinden gelen istek, eleştiri ve benzeri geri dönüşlere de birebir ya da dolaylı olarak en kısa sürede dönüş yapmayı amaçlamaktadır.

Misyon ve Vizyon

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği sayısız belge ve paket transferi ile birlikte kişilerin ve firmaların ihtiyaçlarına karşılık veren Kargo Türk, kendi çalışma alanında lider isim olma misyonuna sahiptir. Zamanın gerektirdiği en detaylı hizmetleri mümkün olabilecek en hızlı biçimde ve uygun fiyatlara sunma gayesinde bulunan firmamız, değerli müşterilerinden aldığı geri dönüş, tavsiye ve tebrikler ile birlikte de hali hazırdaki hizmet kalitesini daima bir adım öteye taşıma ve mevcut ya da potansiyel eksiklerini gidermek amacındadır.

Yalnızca müşterileri ile değil aynı zamanda çalışanları ile de memnuniyet çerçevesi içerisinde yer alan firmamız, mutlu ve huzurlu çalışanları ile birlikte üst düzey hizmet kalitesine ve sorunsuz işlemlere ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hep birlikte hep bir adım ileriye

Servis ağını günden güne geliştirerek daha özel taşımacılık hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı pazara sunmak konusunda da sosyal bir göreve sahip olan Kargo Türk, kişi ya da firmaların ihtiyaçlarına karşılık verme konusunda eksiksiz yapısını sürdürmektedir. Firmamız misyonu içerisinde hali hazırdaki profesyonel çizgisi ile yetinmeyerek müşterileri ve çalışanları ile birlikte daima daha ileriye adım atmayı ve kendisini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kargo Türk olarak sizler de bizimle birlikte kargo ihtiyaçlarınızda kusursuz, ekonomik ve güvenli hizmete ulaşabilir, karşılıklı memnuniyetin rahatlık ve mutluluğunu hemen şimdi yaşayabilirsiniz.

Kargo Türk’ün Sunduğu Hizmetler Nelerdir?                                           

Kargo gönderimi alanında, kargonuzu dünya üzerinde dilediğiniz adrese ulaştırmak için kargo gönderim hizmetlerini düzenleyen firmamız, hem yurt içi hem de yurt dışı gönderim imkânları ile bu seçeneği sizlere sunmaktadır. Yurt içi gönderim işlerinizde özellikle sahip olduğu imkânlar sebebi ile daha etkili kargo gönderim işlemlerini yerine getiren kargo şirketleri, yurt dışı kargo ağını hızlı bir şekilde geliştirerek, bu konuda da sizlere en iyi hizmeti sunmanın peşinde olduğunu göstermektedir.

Son zamanlarda ortaya çıkan gelişmeler, göstermektedir ki ulaşım ağlarında yaşanan ilerlemelerin yansımaları yurt dışı kargo gönderiminin de gelişmesini sağladığını, bizlere göstermektedir. Bu konuda ortaya koyduğu ön görüleri çerçevesinde, bu işe özel bir ilgi duyan işletmemiz, sizlerin bu konudaki ihtiyaçlarının giderilmesi içinde faaliyet yürütmüştür. Son zamanlarda sizlere her türlü kargonun gönderimini yapabilme kabiliyetini kazanan firmamız, bu konuda ortaya çıkan sorunların en aza indirilmesi içinde çalışmalarını yoğunlaştırarak sürdürmenin peşindedir.

Bunun dışında sizlere kargo gönderim işlemlerinin yanı sıra; kargonuzu en uygun şekilde paketleme ve taşıma güvencesini de sunan firmamız, özellikle kargo taşımacılığı ile ortaya çıkan, birçok gelişmenin bünyesinde yer alması için çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürmektedir.

Kargo Taşımacılık Hizmetlerinin Alınmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kargo taşımacılığı yapma sırasında dikkat edilmesi gerekliliği ortada olan birçok gerçek vardır. Bu gerçeklerin en önemlilerinden bir tanesi hiç şüphesiz, taşımacılık işinde olan şirketin referansları ve piyasadaki durumunun ne olduğunun göstergesidir. Özellikle son zamanlarda bu hizmetlerin sunulması sırasında da bazı sıkıntıların ortaya çıkmasının önlenmesi adına farklı çalışmaların yapıldığı gerçeği ile karşılaşmaktadır. Bu konuda da Kargo Türk sorunları en aza indirerek, sizlere en iyi hizmeti sunmanın peşinde olduğunu özellikle vurgulamaktadır.

KargoTürk Aynı Gün Teslimat

Kargotürk aynı gün teslimat özelliğimiz ile gün içerisinde yaptığınız şehir içi gönderiler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul içerisinde teslim edilen kargo alıcıya 24 saat içerisinde istanbul içerisinde bulunan alıcıya teslim edilmektedir. Özellikle günlük evrak gönderimi yapan firmaların yaşadığı en büyük problemlerden biri olan kargo süreleri Kargotürk’ün sunduğu aynı gün kargo fırsatları ile ortadan kalkıyor. Tecrübeli ekibimiz kargonuzu aynı gün içerisinde teslim ederken siz kargonuzu her adımda takip edebiliyor, teslim edildiğinde kontrol edebiliyorsunuz. Hızlı gönderimler de kargo hızlı bir şekilde teslim edilirken siz yalnızca arkanıza yaslanın ve gönderimin keyfini çıkarın.

Güvenli ve tecrübeli ekibimiz ile kargolarınızın gönderimi esnasında yaşanabilecek sorunlar minimuma indirilirken, maksimum güvenlik ve dikkat anlayışımız ile kargonuzu emin ellerde. Hızlı teslimat fırsatları E-ticaret satıcılarının mağduriyetini ortadan kaldırırken, alıcının kargosunu hızlı bir şekilde teslim almasının mutlululuğu ise paha biçilemez. Kargotürk kaliteli gönderim standartları nedeniyle kargonuzu sağlam bir şekilde teslim ediyor, oluşabilecek mağduriyetleri minimum seviyeye indiriyor. Sahip olduğumuz yılların tecrübesi ile kargolarınızı hızlı, güvenli ve sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Kargotürk ile hızlı teslimat zamanı diyoruz ve sizi Kargotürk aynı gün kargo fırsatlarına davet ediyoruz.

Aynı gün teslimat fırsatlarından ve faydalarından bahsettik. Sizde aynı gün teslimat fırsatlarından yararlanmak ya da detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kargo Türk Adres: Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Deresi Sk. No: 3/A Şişli/İstanbul
☎ Kargo Türk Çağrı Merkezi:  0212 272 66 60
     Kargo Türk Whatsapp Destek Hattı: 0542 333 62 68 (Hafta içi 10:00 – 17:00)

Kargo Türk Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
Kargo Türk Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
Kargo Türk Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
Kargo Türk Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
Kargo Türk Kargom nerede? Kargo Türk Kargo takip ⇲ Takip!

ADS
5/5 - (8 votes)
(Visited 885 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment