Kargoist Kargo Takip

Kargoist Kargo Kurye Takip

Kargoist Kargo Takip
Kargoist (/Kargo İstanbul), kargo taşımacılığında sunduğu teknolojik olanakların yanı sıra güleryüzlü, özenli ve disiplinli hizmet anlayışı ile kargo taşımacılığına farklı bir vizyon ve boyut kazandırmıştır. Geçmişten gelen tecrübelerini bugünün olanaklarıyla birleştirerek geleceği tesis eden Kargoist, sürekli olarak gelişen ve değişmekte olan dünyanın ve şirketlerin ihtiyaçlarına uygun taşıma çözümleri sunarak taşınırlarınızı güvenle bir yerden başka bir yere hızla ulaştırır. İstanbul için özel kargo taşımacılığı hizmeti veren firma; kendi bünyesi içerisinde yer alan özel taşıma filosu ile online satış siteleri başta olmak üzere küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere ait gönderileri zamanında, doğru adrese ve sağlıklı bir şekilde teslim ederek şirketinizin işletme yükünü hafifletir. Müşterilerinize gönderileri zamanında ulaştırmanın keyfini yaşamanızı sağlayan Kargoist için müşteri memnuniyeti esastır. Müşterilerinize taahhüt ettiğiniz süre zarfında gönderilerinizin ulaşması, hem müşterilerinizin memnuniyeti hem de işletmenizin büyümesi açısından oldukça önemlidir. Firmaların kurumsal kargo taşıyıcısı olan Kargoist, kendi filosunun yanı sıra diğer kargo şirketlerinin taşıyıcı filoları ile de size en iyi hizmeti verir. Hizmet yapısındaki mükemmel işleyiş sayesinde siz kargolarınızın peşinden değil; kargolarınız sizin peşinizden koşar. Eğer, fiyat bakımından en uygun kargo taşımacılığının yanı sıra aynı zamanda en hızlı kargo hizmeti sunan bir kargo şirketine ihtiyacınız varsa, kaliteli hizmet veren kargo şirketleri arasında yer alan Kargoist firması, bulabileceğiniz en iyi kargo şirketi olabilir.

2012 yılında başladığı kurumsal kargo taşımacılığındaki hizmet anlayışı, disiplin, güleryüz ve özene dayanan Kargoist; sektöründeki en son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Kargoist, kurulduğu ilk günden bu yana değişen ve gelişen dünyada, firma gereksinimlerine çözümler sunarak müşterilerinin memnuniyetini gözetmeyi ilke edinmiştir.

Başta, Türkiye’nin önde gelen online satış siteleri ve partnerlerine, kendi özel filosu ile taşımacılık hizmeti veren Kargoist; mobil kargo uygulaması ile firmaların ürünlerini kargoya yetiştirme telaşını ortadan kaldırmaktadır. Paket özelliklerine göre kargolama gibi sunduğu akıllı çözümlerin yanında; geri dönüşümlü kargo ve kurumsal kurye hizmetleri ile de şirketlerin evrak ve önemli kargolarını zamanında ve güvenle teslim etmektedir.
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli gibi, Türkiye’nin lokomotif şehirlerinde, 24 saatte teslim oranı %99, 2 ‘ye ulaşan Kargoist , Türkiye’nin en yenilikçi ve hızla büyüyen yerli sermayeli kargo iş modelidir.

DAĞITIM
Kargoist olarak, 13 il 126 ilçede 3-dağıtımını sürdürmekte.

HEDEF
2020 yıl sonuna kadar Türkiye’nin 22 ilinde 28 şubeyle dağıtım yapmak öncelikli hedefidir. 2021 yıl sonuna kadar ise Türkiye’nin her ilinde dağıtım yapmayı hedefliyor.

Firmaya ait online gönderi takip sistemi henüz mevcut değildir. Bu durumla ilgili defahatle şikayet mevcuttur. Kargoist Kurye’nin bu şikayetleri göz önüne alarak bir çalışma yapacağını umuyoruz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 477 34 74
⥹ Kargoist Kurye kargo ücret hesapla ⇲ hKargoist site
⥹ Kargoist Kurye kurye çağır ⇲ Kargoist site
⥹ Kargoist Kurye en yakın şube nerede? ⇲ Kargoist site
⥹ Kargoist Kurye kargo kaç günde ulaşır? ⇲ Kargoist site
⥹ Kargoist Kurye kargom nerede? ⇲ Kargoist site
⥹ Kargoist Kurye kargo takipKargoist site

(Visited 110 times, 2 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment