GittiGidiyor Kargo Takip

gittigidiyor-kargo-takip

GittiGidiyor

2001 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay’in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50 kategoride 15 milyon ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Saniyede 1 ürünün satıldığı site, 9 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının %50’sini mobilden gerçekleştirmektedir. GittiGidiyor, Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri-2018 listesinde 1’inci olmuştur.

GittiGidiyor Sıfır Risk nedir?

Sıfır Risk, GittiGidiyor’un 2001 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. GittiGidiyor’daki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.

GittiGidiyor Sıfır Risk ile param gerçekten güvende mi?

GittiGidiyor’da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz GittiGidiyor’un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

GittiGidiyor ‘danNasıl ürün alırım?

 • Ürün sayfasındaki Hemen AL! butonuna tıklayın.
 • Adres seçimi ekranında ürünün teslim edileceği adresi belirleyin.
 • Ödeme ekranında, kredi kartı, banka kartı, sanal kart veya BKM Express ile ödemenizi yapın.
 • Ödeme ekranında, satın alacağınız ürünleri ve ürünlerin gönderileceği adresi ekranın sağ tarafında yer alan “Alışveriş Özeti” bölümünden görebilirsiniz.
 • Ödeme sırasında satın aldığınız ürünleri değiştirmek isterseniz “sepeti düzenle” linkinden ürünleri değiştirebilir, adres bilgilerinizi değiştirmek isterseniz “Değiştir” linkinden düzenleme yapabilirsiniz.

GittiGidiyor kargomu nasıl takip edebilirim?
Satıcı, ürünü kargoladığında kargo bilgilerini sisteme girer. Bu bilgiler e-postanıza anında gönderilir. Ayrıca Bana Özel/Durum sayfanızdan kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kargo bilgileriyle kargo şirketinin web sitesinden kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

Önemli: GittiGidiyor ürün alıp satmamaktadır. Satın aldığınız ürünler GittiGidiyor tarafından değil, satıcı olarak işlem yapan kullanıcılar tarafından size gönderilecektir. Bu nedenle farklı satıcılardan alacağınız ürünler, size tek bir kargo ile gönderilemez. Ancak aynı satıcıdan, birden fazla ürün satın aldığınızda satıcı tüm ürünleri tek bir kargo ile gönderebilir.

Ürün Satın Almadan Önce

 • Ürünü satın almadan önce ürün sayfalarındaki “Kargo Bilgileri” bölümünü kontrol edin.
  Ürünün hangi kargo şirketi ile gönderileceğini, Ürünün ne zaman gönderileceğini, Ürünün hangi şehirden kargolandığını, Kargo ücretinin ne kadar olduğunu, Kargo ücretini kimin ödeyeceğini görebilirsiniz.
 • Satıcıyla iletişim kurun:Ürün sayfasındaki bilgiler yeterli değilse, ürün sayfalarında bulunan “Soru Sor” linkini kullanarak ürün satıcısına ürün özellikleri ve kargo süreci hakkında merak ettiklerinizi sorun.
 • Adres bilgilerinizi kontrol edin: Satın alacağınız ürünün adresinize zamanında ulaşması için adres ve irtibat bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. Mahalle, cadde, sokak, apartman ve kapı numaralarını eksiksiz yazın. Bana Özel/Bilgilerim/Adres bilgilerimi güncelle sayfanızdan adres bilgilerini güncelleyebilir veya yeni adres girebilirsiniz.
 • Önemli! Ürünü satın aldıktan sonra adresinizi değiştirmek isterseniz, yeni adresinizi satıcıya mesaj göndererek iletebilirsiniz.

Ürünü Satın Aldıktan Sonra

 • Ürünü satın aldınız, ödeme tarihinden itibaren satıcı, ürün sayfasında “Kargo Bilgileri” bölümünde yazan süre içerisinde ürünü size gönderir ve kargo bilgilerini sisteme tanımlar.
 • Ürünü onaylayın: Ürün kargolandıktan sonra onay vermeniz için 3 iş günü süreniz vardır. Kargoyu teslim aldığınızda ürünü kontrol ederek “Ürünü onayla” butonu ile onay verebilirsiniz.
 • Onay süresini uzatın: 3 iş günü sonunda ürün halen size ulaşmadıysa Sorun Bildir butonuna tıklayın. Çözüm Merkezi sayfanızda kayıt açarak onay süresini 3 gün uzatabilirsiniz.
 • Satıcıyla iletişim kurun: Satıcı, kargo bilgilerini eksik veya hatalı girerse satıcıdan doğru kargo bilgilerini isteyebilirsiniz. Bana Özel/Durum sayfanızdaki “satıcıya mesaj gönder” linki üzerinden satıcının telefon numarasına ulaşabilir ve kendisiyle telefon yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

Satıcı ürünü kargolamazsa ne olur?

Satıcı ürünü zamanında kargolamazsa satış iptal edilir ve güvenli havuz hesabında beklettiğimiz paranız hesabınıza iade edilir.

GittiGidiyor Siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Ürün henüz kargolanmadı ise satıcı işlemi iptal edebilir. Satıcıya mesaj göndererek işlemi iptal etmek istediğinizi iletin. Satıcı mesajınızı okuduğunda işlemi iptal edecek ve ürün bedeli kartınıza iade edilecek.

GittiGidiyor Kargo bilgileri hatalı, kargoyu takip edemiyorum

Kargo bilgileri eksik veya hatalıysa, ürünün satıcısına mesaj göndererek doğru bilgileri isteyebilirsiniz. Bana Özel/Durumsayfanızda, ürünün bulunduğu satırdaki satıcının kullanıcı ismine tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.

GittiGidiyor Kargo ücreti ne kadar?

Satın aldığınız ürünün sayfasındaki “Kargo bilgileri” bölümünden kargo ücretini kontrol edebilirsiniz. Kargo ücreti yazılmamışsa, ürün sayfasındaki “Soru Sor” linki ile satıcıya kargo ücretinin ne kadar olacağını sorabilirsiniz.

Satın aldığım ürün ne zaman kargolanacak?

Satıcı, satış tarihinden sonra, “Kargo Bilgileri” bölümünde yazan süre içerisinde ürünü size kargolar ve kargo bilgilerini Bana Özel sayfasına girer.

Ürün kargolandıktan sonra size e-posta yoluyla bilgi verilir. Kargo bilgilerine Bana Özel/Durum sayfanızdan ulaşabilir ve kargo şirketinin web sitesinden gönderinin takibini yapabilirsiniz.

GittiGidiyor Ürünün değiştirilmesini istiyorum, ne yapmalıyım?

Ürünün değiştirilmesi için satıcıyla görüşmeniz gerekmektedir. Ürünün değişimi için satıcıyla anlaşma sağladıktan sonra, Çözüm Merkezi sayfanızdan ürün değişim sürecini başlatın ve ürünü satıcıya iade edin.

GittiGidiyor Ürün bedeli ne zaman iade edilecek?

Ürün iade edilerek kargo bilgileri sisteme girildikten sonra, Sıfır Risk gereği, satıcının ürünü teslim alıp işlemi iptal etmesi için 3 iş günü süresi vardır. Satıcı, bu süre içerisinde ürünü teslim alıp Bana Özel sayfasından işlemi iptal eder. İşlemin iptali sonrası ürün bedeli kartınıza iade edilir.

Satıcı, 3 iş günü içinde işlemi iptal etmezse GittiGidiyor tarafından satıcıya bir hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik iade teslim onayı süreci başlar. Son 24 saat içerisinde de satıcı iade teslim onayı vermezse ürün bedeli GittiGidiyor tarafından kartınıza iade edilir.

Üye olmadan ürün satın aldım, siparişimi nasıl takip edebilirim?
Üye olmadan ürün satın aldıysanız, satıcının sisteme tanımladığı kargo takip bilgileri, e-posta adresinize anında iletilir. Ürünü teslim aldığınızda size gönderilen e-posta üzerinden ürüne onay verebilirsiniz.

Üyelik kaydınızı tamamlayarak, satıcıya mesaj gönderebilir GittiGidiyor üzerinden kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

GittiGidiyor Adres: My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 290 3 356

GittiGidiyor Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
GittiGidiyor Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
GittiGidiyor Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
GittiGidiyor Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
GittiGidiyor Kargom nerede? GittiGidiyor Kargo takip ⇲ Takip!

(Visited 63 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment