Inter Global Kargo takip

IGC Inter Global Kargo

Yalnızca Kurumsal Kargoculuk! Sadece sizin hizmet ihtiyaçlarınız için çalışan ve çözüm üreten çok deneyimli bir ekip.
Göndermiş olduğunuz veya almayı tüm kargolarınızı Inter Global Kargo firmasının müşterileri için hazırlamış olduğu Inter Global Kargo Takip sistemi sayesinde kargolarınızın nerede olduğunu, hangi tarih ve saatte işlem yapıldığını ve gönderildiği yere ulaşacağı tarihi öğrenebilirsiniz.

1995 yılında temelleri atılan Inter Global Kargo 18 acente ile başlayan ticari yolculuğunu bugün sadece kurumsal kargo hizmeti üreten tek kargo şirketi vizyonuyla günümüze gelmiştir.

Inter Global Kargo 2009 yılı itibariyle kurumsal müşterilerinden teslim aldığı gönderilerin %97 ‘sini kendi acente ağını kullanarak alıcılarına ulaştırmaktadır. Halihazırda her ay 350.000 adrese ulaşmaktayız.

Inter Global Kargo, Karayolu taşımalarını ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenleyen, ulusal taşımada düzeni ve güvenliği sağlayan, 4925 sayılı yeni Karayolu Taşıma Kanununa uygun, M-2 ulusal kargo işletmeciliği Yetki belgesini Ulaştırma Bakanlığından öncelikli alan firmalar içerisindedir.

Inter Global Kargo, Türk kargo sektörüne yön veren Türkiye Kargo İşletmecileri ve İşadamları derneği (KİAD) kurucu üyesidir.

Inter Global Kargo, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunmuş olduğu hizmeti, ISO 9001:2000 Kalite belgesiyle tescil ettirmiştir.

Inter Global Kargo, müşterilerinin sürekli gelişen ihtiyaçlarına karşı, teknolojiden de yararlanarak güncel çözümler üretmeyi, beklentilerin ötesine geçerek sınırsız memnuniyet yaratmayı ana ilke edinmiştir.

Inter Global Kargo, bütün müşterilerinin kargolarına, ilk alım anından teslimat anına kadar geçen sürede maksimum dikkati gösterir. Bu süreç öncesi ve sonrasında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm bilgi ve belgeleri zamanında vermeyi vazgeçilmez önceliklerden sayar.

Inter Global Kargo, hizmet standartlarının sürekliliği için tüm yasal mevzuat ve kanunlara göre hareket eder.

Müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. Inter Global Kargo, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

Inter Global Kargo, İnsan kaynaklarının, eğitim ve iletişim ile tüm süreçlere aktif katılımını sağlar, müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. Inter Global Kargo, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 655 67 66
Inter Global Kargo ücret hesapla https://goo.gl/zs3Y49
Inter Global Kargo kurye çağır https://goo.gl/zs3Y49
Inter Global Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/zs3Y49
Inter Global Kargo Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/zs3Y49
Inter Global Kargo Kargom nerede? Inter Global Kargo takip https://goo.gl/zs3Y49

(Visited 126 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment