Kitapyurdu Kargo Takip

kitapyurdu-kargo-takip

Kitapyurdu

Kitapyurdu sadece internetten satış yapan bir kitabevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusundadır.

Kitapyurdu’nda satın alma mecburiyeti olmadan arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, mağazamızı tanıyabilir, istediğiniz eserleri alışveriş listenize ekleyip satın almadan orada tutabilir ve dilediğinizde bu eserleri satın alabilirsiniz.

Kitapyurdu Niçin Kuruldu?

Kitapyurdu,okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin diye kuruldu. Kitapyurdu hepimizin bildiği bir sözü ele aldı: “Vakit nakittir.” Okuyucu aradığını bulsun; aradığını zamanında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulsun diye kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu kitap-kültür dünyasında olan biteni takip edebilsin diye kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu okuduklarını paylaşabilsin ve kitaplar hakkındaki sohbetini yapabilsin diye kuruldu.

Kitapyurdu’nu Kim Kurdu?

Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu- yayıncı-dağıtıcı problemini bilen, bu problemi yaşayan; teknolojiyi problemleri çözmek ve ihtiyaçlara cevap vermek için izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.

Kitapyurdu’nda Bütün Eserleri Bulabilir miyiz?

Kitapyurdu 300.000’in üzerinde ürün bulunan bir veri tabanına sahiptir. Buna rağmen siz aradığınız eseri bizim veri tabanımızda bulamazsanız, satış servisimize bir e-posta attığınızda satış servisimiz bu eseri sizin için araştıracak ve dilerseniz temin edecektir.

Kitapyurdu Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

  • Siparişlerinize, üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın en üstünde göreceğiniz “Sipariş Takibi » Siparişlerim” yolunu veya “Hesabım » Sipariş Geçmişim”yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz. Bu sayfada siparişlerinizin durumunu görebilir, ilgili siparişi seçerek içerisindeki ürünlerin durumunu detaylı inceleyebilirsiniz.
  • Kargo firmasına teslim edilen siparişlerinizin takibini, ilgili siparişin sayfasında veya iletilen e-postada bulunan Kargom Nerede? butonu aracılığı ile yapabilirsiniz.
  • “Sipariş Hazırlanıyor” aşaması ürünlerin temin edilme sürecidir. Stoklarımızda bulunmayan ürünler yayıncılardan talep edilir. Bu ürünleri “Bekliyor” aşamasında sipariş detayınızda görebilirsiniz. Temin süreci tamamlanan ürünler hızla paketlenir ve size ulaştırılması için ilgili kargo firmasına teslim edilir.
  • Sitemize üye olmadan sipariş gerçekleştirdiğinizde maalesef online takibini gerçekleştirememektesiniz. Dilerseniz mail atarak, dilerseniz sipariş destek hattımızı arayarak siparişiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kitapyurdu Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Kitapyurdu’nda Ürünün Hasarlı Çıkması Durumunda Ne Yapmam Gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı editor@kitapyurdu. com’a 7 gün içinde gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Kitapyurdu Kargo Kaç Günde Teslim Olur?

  • Tüm ürünlerde stoklu çalışmamız mümkün olmadığı için bazı ürünleri siparişinizin onaylanması sonrası otomatik olarak ilgili yayınevlerinden talep ederiz.
  • Ürünlerin tedarik süreleri, her ürünün detay sayfasında belirtilmektedir. Birçok ürün stoklu olduğu için aynı gün, bazı ürünler ise 3 – 5 günde tedarik edilebilmektedir.
  • Tüm ürünler temin edildiğinde, size ulaştırılması için kargo firmasına sevk edilir. Teslimat yapılacak adrese göre kargo teslimat süresi değişmektedir. Türkiye içinde genellikle 1-3 gün, yurt dışında ise 2-14 gündür.
  • Siparişinizin Ulaşma Süresi: Ürünlerin Tedarik Süresi + Kargo Firmasının Teslim Süresi olarak hesaplanmaktadır.

Kitapyurdu Siparişimde Adres Değişikliği Yapabilir miyim?

Henüz kargo firmasına teslim edilmemiş siparişlerinizin teslimat adresini kendiniz değiştirebilirsiniz.

Üye girişi yapıldıktan sonra sırasıyla “Hesabım » Sipariş Geçmişim” sayfasında ilgili siparişinizin detay sayfasında bulunan “Kargo Adresimi Değiştirmek İstiyorum”butonuna tıklayarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Dilerseniz aynı sayfada fatura bilgilerinizi de düzenleyebilirsiniz.

Kitapyurdu gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok e-ticaret sitelerinin müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Kitapyurdu çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Kitapyurdu çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Kitapyurdu müşterileri olarak verdiğiniz siparişlerin durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Kitapyurdu Adres:
Yenibosna Merkez Mahallesi Cemal Ulusoy Caddesi No:43 Bahçelievler/İstanbul

Kitapyurdu E-Posta: editor@kitapyurdu.com

Kİtapyurdu Müşteri Hizmetleri: 0212 519 87 20

⥹  Kİtapyurdu Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
⥹  Kİtapyurdu Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
⥹  Kİtapyurdu Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
⥹  Kİtapyurdu Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
⥹  Kİtapyurdu Kargom nerede? Kİtapyurdu Kargo takipTakip!

(Visited 154 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment