DHL Express kargo takip

dhl kargo, dhl express

DHL Express, DHL, dünya çapında 220 ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor ve bu daha ziyade onu dünyanın uluslararası bir şirketi yapıyor. 350.000 çalışanı aşan bir işgücü ile, neredeyse lojistik ihtiyaçların sonsuz sayıda çözümünü sunuyor.

DHL, dünya çapında önde gelen posta ve lojistik şirketi Deutsche Post DHL Group’un bir parçasıdır ve DHL Express, DHL Parsel, DHL eCommerce, DHL Global Forwarding, DHL Freight ve DHL Supply Chain iş birimlerini kapsar.

Kuruluşumuz
Dünya çapında express teslimat, uçak, tır, gemi ve tren ile yük taşımacılığı; basit bir depolamanın ötesinde depolama hizmetlerini, hatta ambalajından onarımına kadar her şeyi kapsar, uluslararası mektup gönderileri, müşteriye yönelik ve özel nakliye – Söz konusu Lojistik ise, bu DHL demektir.

DHL Express
DHL Express en büyük global Express ağına sahiptir ve acil doküman ve malları 220’den fazla ülkeye ve bölgeye güvenilir ve dakik olarak kapıdan kapıya taşır.

Global Forwarding, Freight
DHL Global Forwarding müşterilerimizin çok yönlü lojistik ihtiyaçlarını karşılar. Bu, lojistik standart projeden çok modelli taşıma çözümlerine ve müşteriye yönelik endüstri projelerine kadar ulaşır.

Tedarik Zinciri Çözümleri
DHL Tedarik Zinciri sözleşmeli lojistikte pazarın lideridir ve depolama, ulaşım yönetimi ve katma değerli hizmetler ve kurumsal bilgi ve iletişim yönetimi çözümleri sunmaktadır.

Vizyon, Misyon ve Stratejimiz
Vizyonumuz Dünya için Lojistik Şirketi olmak.
Misyonumuz Excellence. Simply Delivered. – bize yol gösteren ışıltımız.
2020 Stratejimiz: Fokus.Birleştirmek.Büyümek. gelecek için rotamız.

Hedefimiz
İnsanları bir araya getirmek, yaşamları iyileştirmek
İnsanları bir araya getirme, yaşamları iyileştirmede DHL önemli bir rol oynuyor. Ticaret ve refah arasında derin bir bağlantı olduğunu görüyorsunuz. Küresel ticaret, bir lojistik şirketi anlamını ifade eden, topluma gerçek değeri götürebilen lojistiklere bağlıdır.

Biz koli ve paketleri teslim etmekten ve konteynerlerin zamanında vardığından emin olmaktan çok daha fazlasını teslim ediyoruz: biz refah teslim ediyoruz, biz sağlık taşıyoruz, biz büyümeyi güçlendiriyoruz, biz sevinç teslim ediyoruz. Hergün insanları bir araya getiriyoruz, onların yaşamlarını iyileştiriyoruz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 444 00 40
DHL Express Kargo ücret hesapla https://goo.gl/7cZT2z
DHL Express Kargo kurye çağır https://goo.gl/7cZT2z
DHL Express Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/7cZT2z
DHL Express Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/7cZT2z
DHL Express Kargom nerede? DHL Express Kargo takip https://goo.gl/7cZT2z

(Visited 168 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment