THY Turkish Cargo takip

THY Turkish Cargo

Sizin gönderdiğiniz veya almayı beklediğiniz kargolarınız var ise Turkish Kargo firmasının müşterileri için hazırlamış olduğu THY Turkish Kargo Takip sistemi sayesinde hem gönderdiğiniz kargoların hemde size gönderilen kargoların nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

TURKISH CARGO İşinizi dünyaya taşırken tercih ettiğiniz hava kargo partneriniz

Türk Hava Yolları 1933 yılında ulusal havayolu olarak kuruldu. 1936 yılında ise ilk uluslararası kargosunu taşıdı. Posta ve önemli dokümanlarla başlayan kargo taşımaları zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarına göre değişim geçirdi ve 2000 yılına gelindiğinde Türk Hava Yolları bünyesinde gerçekleşen yeniden yapılanma sürecinde Türk Hava Yolları Kargo Bölümü, “Turkish Cargo” çatısı altında toplandı. Turkish Cargo, bölgesel ticareti geliştirmek ve artan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için, tarifeli kargo uçağı seferleri ve bunlara ilave kamyon ağı ile servislerini genişletti.

YÜKSELEN BİR YILDIZ
Turkish Cargo, Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olarak onun uçuş ağını ve filosunu kullanmakta olup, hava kargo sektörünün en hızlı büyüyen kuruluşlarından biridir. Hızla büyüyen bir hava kargo taşımacılığı şirketi olarak, müşterilerine yararlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Kişisel ve kurumsal müşterilerine teknoloji odakli lojistik çözümleri sunmakta, dünya ticaret yollarının merkezinde olan İstanbul’un stratejik lokasyonunu kullanarak, doğu ve batı arasında hava kargo trafiğinin ana oyuncularından biri olmak için çalışmalarını büyük bir azimle sürdürmektedir. Tüm kaynaklarını tam ve eksiksiz olarak müşteri memnuniyetine yönlendirirken, ana stratejisini her müşteri talebinin en yüksek ilgiyle karşılanması, böylece de karşılıklı bağlılık ve sinerjinin yaratılması olarak belirliyor.

Yolcu uçakları ile, 51’i iç hatlarda olmak üzere, 296 şehre kargo taşınmakta, ayrıca kargo uçakları ile de tarifeli kargo seferleri düzenlenmektedir. Bunlara ilaveten kargonuzu istediğiniz noktaya ulaştırmak için direkt uçuşun olmadığı 2930 destinasyondan fazla 494 noktaya kamyon seferleri düzenlenmektedir. Buna ilaveten 160 havayolu şirketiyle interline, 80’in üzerinde havayolu şirketiyle de SPA Anlaşması bulunmaktadır.

Turkish Cargo, 35 ton kapasiteli A310 ve 65 ton kapasiteli yeni jenerasyon kargo uçakları ile bir çok noktaya tarifeli seferler yapmaktadır.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ +90 212 444 0 849 (Yurtiçi) – 0850 333 0849 (Yurtdışı)
THY Turkish Cargo Kargo ücret hesapla https://goo.gl/mKkFMG
THY Turkish Cargo Kargo kurye çağır https://goo.gl/mKkFMG
THY Turkish Cargo Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/mKkFMG
THY Turkish Cargo Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/mKkFMG
THY Turkish Cargo Kargom nerede? THY Turkish Cargo Kargo takip https://goo.gl/mKkFMG

(Visited 153 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment