Tele Kurye Gönderi Takip

telekurye

Tele Kurye Dağıtım A.Ş. olarak, toplu dağıtım ve toplu dağıtımların yanı sıra müşterilerimize özel saha operasyon çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız 1994 yılında kurulmuş olup, tüm Türkiye’de 128 acente, 110 mobil şube ve 1.100 dağıtıcımız ile hizmet vermekteyiz.

Aylık 3.5 Milyon adete yakın dağıtım sayımızla sektör lideri olan firmamız Ulaştırma Bakanlığı’nın ülke genelinde dağıtım yapabilme lisansı olan P2 yetki belgesi ve Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu Yetki Belgesi sahibidir.

Türkiye’nin 81 ilinde 100’ün üzerinde acentemiz ile gönderilerinizin nerede olduğunun 24 saat izlenebildiği teknolojik altyapısıyla yaptığımız her işte mükemmellik prensibi çerçevesinde yolumuza devam ediyoruz.

Ülkemizde kişilere ulaştırılması istenen gönderilerin planlamasında lojistik firmalarının en son olarak devreye alınması nedeniyle ekstra bir çok maliyetin oluşmasıyla birlikte projelerin saha da başarısız olmasına neden olunmaktadır. Bu doğrultu da bu gibi süreçlerin en başında lojistik firmalarının sürece dahil edilmesi bu gibi sorunların oluşmasını en başta yok edecektir. Bunların yanında aşağıda dağıtım öncesinde dikkat edilmesi gereken bir çok konu hakkında bilgilendirmelerden faydanalabilirsiniz.

Kargo / Motorlu Kurye / Toplu Dağıtım Farkı
Kargo firmaları bir çok şubeden bireysel ve kurumsal alım ve dağıtım yapmakta, hizmet süresi kısa hizmet maliyeti yüksektir. Motorlu kurye firmaları şehir içinde her lokasyondan bireysel ve kurumsal küçük adetlerde yüksek hızda yüksek maliyetle işlem yapmaktadır. Toplu dağıtım firmaları kurumsal olarak müşteri adreslerinden alım yapmakta, dağıtım süresi uzun fiyatı diğerlerine göre çok daha uygundur.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 295 30 60
⥹ Telekurye kargo ücret hesapla ⇲ https://goo.gl/ewFpGP
⥹ Telekurye kurye çağır ⇲ https://goo.gl/ewFpGP
⥹ Telekurye en yakın şube nerede? ⇲ https://goo.gl/ewFpGP
⥹ Telekurye kargo kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/ewFpGP
⥹ Telekurye kargom nerede? ⇲ https://goo.gl/ewFpGP
⥹ Telekurye kargo takip ⇲ https://goo.gl/ewFpGP

(Visited 5 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment