KarGOkar Kargo Takip

karGOkar Kargo

KarGOkar Kargo Takip
Düşüncemiz maliyetlerimizde önemli tasarrufları beraberinde getirmektedir. Müşterilerimize daha ucuz ve daha kaliteli hizmet anlayışımızın en büyük temeli budur

Sizin gönderdiğiniz veya almayı beklediğiniz kargolarınız var ise KarGOkar Kargo firmasının müşterileri için hazırlamış olduğu KarGOkar Kargo Takip sistemi sayesinde hem gönderdiğiniz kargoların hemde size gönderilen kargoların nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Güvenilir Ortağınız” sloganından hareketle 2006 yılında kurulan firmamız hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik alt yapı ile müşteri odaklı taşımacılık hizmet vermektedir. Sektörde taşıdığı ürün çeşidi ile farklı bir yeri olan firmamız kuruluşundan itibaren her geçen gün büyüyerek, 8 Bölge Müdürlüğü, 18 il ve 83 şube ile müşterilerimize daha ekonomik ve kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına ara vermeden devam eden firmamız, ürün bağımsızlığına önem verip, paletten pakete her türlü hacimde, teknolojinin ve insan kaynaklarının bütün gereklerini kullanarak yurtiçi taşımacılık alanında öncü hizmet sunmaktadır.

karGOkar olarak nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmeti, analitik yönetim felsefesi ile birleştirip, eğitimli kadrosu, kolay ulaşılabilir şube ağı ve güçlü IT alt yapısı ile birlikte müşterisine en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana teknolojik alt yapının tüm gereklilikleri yerine getirilerek, gönderi ve alıcı bilgilerinin online olarak anında sisteme aktarılması sağlanmış, bu sayede hem müşteri memnuniyeti, hem de operasyonel verimlilik arttırılmıştır.

Vizyonumuz : Gelişen teknolojiyi kullanarak, profesyonel ve eğitimli personeli ile, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörün tercih edilen markası olmak.

Misyonumuz : Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, hatasız, sistemli, zamanında, kalite anlayışı ile hizmet vermek ve bu doğrultuda ulusal alanda sürekli gelişen bir firma olmak.

KarGOkar Gönderi Takip Nasıl Yapılır?

Bireysel gönderi izlem işlemlerinizi fatura üzerindeki TAKİP NO veya alındı form numarası ATF NO ile yapabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz kurumsal takip sistemini tıklayarak giriş yapabilirler.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 444 0 410
karGOkar Kargo ücret hesapla https://goo.gl/aG7FRL
karGOkar Kargo kurye çağır https://goo.gl/aG7FRL
karGOkar Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/aG7FRL
karGOkar Kargo Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/aG7FRL
karGOkar Kargo Kargom nerede? karGOkar Kargo takip https://goo.gl/aG7FRL

(Visited 431 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment