Fillo Lojistik kargo takip

Fillo Lojistik

Sizin gönderdiğiniz veya almayı beklediğiniz kargolarınız var ise Fillo Kargo firmasının müşterileri için hazırlamış olduğu Fillo Kargo Takip sistemi sayesinde hem gönderdiğiniz kargoların hemde size gönderilen kargoların nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

1998’de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılmıştır. 2013 yılında ise yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ile birleşerek FİLLO LOJİSİTİK olarak yeniden yapılanmıştır.

Fillo Lojistik, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 17 Crossdock, 1.500 araçlık filosu , günlük 3.000 teslimat noktası ve 4.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik, promosyon vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan Fillo Lojisitik, hammadde tedariğinden ürün dağıtımına ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Fillo Lojistik L1 yetki belgesine sahiptir.

MİSYONUMUZ
Güvenilir hızlı ve zamanında kaliteli hizmetle özelikle kendi sektöründe referans olmuş kurumsal firmalara yönelik satış öncesi ve satış sonrası müşteri odaklı hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ
Toplam Tedarik Zinciri yönetiminde müşterilerine görünen ve görünmeyen ihtiyaçlar için yaratıcı çözümler sunan ve rekabet üstünlüğü yaratan tek lojistik iş ortağı firma olmak.

BİZİ VAR EDEN DEĞERLERİMİZ
⤽ Birliktelik
⤽ Uzmanlık
⤽ Yaratıcılık
⤽ Çözümlerde Özgünlük
⤽ Kaliteli Hizmet
⤽ Müşteri Odaklılık
⤽ Güvenilirlik
⤽ Sorumluluk

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0216 425 58 88
Fillo Lojistik Kargo ücret hesapla https://goo.gl/Pd3TMo
Fillo Kargo kurye çağır https://goo.gl/Pd3TMo
Fillo Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/Pd3TMo
Fillo Kargo Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/Pd3TMo
Fillo Lojistik Kargo Kargom nerede? Fillo Lojistik kargo takip https://goo.gl/Pd3TMo

(Visited 279 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment