Aktif İleti kargo takip

aktif ileti

Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması olarak 1993 yılında kurulduk.Sektöre getirdiğimiz yenilikler ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bilişim teknolojisine dayalı uygulamalarımızla “saha operasyonları” sektörüne önderlik etmekteyiz. Tüm Türkiye’de özel eğitimli ve yüksek teknolojik donanımlı Aktif Saha Elemanları (ASEL) ile hizmet vermekteyiz.

Ulaştırma Bakanlığı’ndan P2 belgesi ile Bilgi Teknolojileri Kurum’dan almış olduğumuz BTK belgelerimiz ile hizmetimizi sunmaktayız.

Saha operasyonlarında, mobil internet, uydu ve 3G ile DigiPen gibi teknolojik unsurları kullanarak sahadan canlı ve doğru bilgi temin etmeye özen gösteriyoruz. Tüm operasyon süreçlerimizde hız, güvenlik ve şeffaflık kavramlarını esas almaktayız. Yapılan işlerin tarih ve saati, işi yapanın beyanına değil; uydudan alınan bilgiye dayanıyor. Aktif Saha Elemanlarının (ASEL) herhangi bir andaki coğrafi konumunu ve o an ne iş yaptığını, müşterimiz de izleyebilmektedir.

Aktif İleti olarak müşterilerimizin iş süreçlerine yüksek katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Sahada yapılan işlerin müşteri tarafındaki devamının da en kolay ve düşük maliyetle yapılmasını sağlayacak iş süreçleri tasarlamalarına katkıda bulunuyoruz.

Başarı ve gücümüzü acentelerimizden alıyoruz. Acentelik yapısı ile dağıtım ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Müşteri memnuniyet ve güvenirliği ile sektördeki öncü ve lider konumumuzu sürdürmeyi, yeni teknolojilerle sürekli olarak alt yapımızı besleyip, dinamik yapımız ve AR-GE çalışmalarımızla birlikte, müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

Ayrıca,
✓ Müşterilerimiz diledikleri zaman, internet üzerinden gönderilerinin gerçek zamanlı olarak son durum bilgilerine ulaşabilmekteler.
✓ Randevulu teslimat seçeneği, doğru zamanlama ve hız sunulmakta.İletilemeyen gönderilere de eş zamanlı müdahale edilmesini sağlayan randevulu teslimat sistemi ile dağıtım performansının artırılması hedeflenmektedir.
✓ Şehirler arası dağıtım yapan araçlarımız ile dağıtım ağımızın %80’ini kendimiz yönetiyoruz. Ayrıca uçak kargosu entegrasyonu ile de transfer sürelerine hız kazandırıyoruz.

Hizmetlerimiz
✓ Digipen Hizmeti : Aktif İleti müşterilerinize (alıcılarınıza) toplu gönderi teslimlerinden müşterilerinizin adresinde sözleşme imzalanmasına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz farklı alanlarda ​saha operasyonu kurgularını sunabilmektedir. Digipen ve akıllı mobil cihazlar ile tasarlanarak oluşturulan iş akışları ile ​zaman​dan tasarruf sağlanabiliyor.
✓ Nitelikli Teslimat Hizmeti : Aktif İleti 1993 yılından bu yana müşterilerinin tek merkezden çıkan ve yüzbinlerce farklı adrese ulaşması gereken iletilerin teslim edilmesi ve raporlanması konusunda uzmanlaşmıştır. İletilerinizi adresinizden alarak operasyon merkezimizde tamamen otomatize şekilde ayrıştırıyor, gönderime hazırlıyor, anlaştığımız süreler içerisinde iletilerinizi teslim ediyoruz ve bu süreçlerin her anını gerçek zamanlı ve elektronik olarak raporluyoruz.
✓ AGT & EGT Hizmeti : Teslimatlarınızın hızını arttırmak için sunduğumuz 3 saatte teslim, aynı gün teslim ve ertesi gün teslim hizmetlerimiz başta elektronik perakende ve finans sektörü olmak üzere birçok sektörde ciddi katma değer sağlıyor.
✓ Ek Hizmetler : Aktif İleti olarak müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak, onların gerçek faaliyet alanlarına odaklanmalarına yardımcı olmak ve zamanlarını daha verimli kullanmalarına katkı sağlamak için özel hizmetler sunmaktayız.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 333 0 327
⥹ Aktif İleti Kargo ücret hesapla ⇲ https://goo.gl/mjFH8w
⥹ Aktif İleti Kargo kurye çağır ⇲ https://goo.gl/mjFH8w
⥹ Aktif İleti Kargo en yakın şube nerede? ⇲ https://goo.gl/mjFH8w
⥹ Aktif İleti Kargo Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/mjFH8w
⥹ Aktif İleti Kargo Kargom nerede? Aktif İleti Kargo takip ⇲ https://goo.gl/mjFH8w

(Visited 137 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment