Select Moda (Markafoni) Kargo Takip

markafoni-kargo-takip

Select Moda

Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren Select Moda ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Select Moda olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız… Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız… Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz… Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz. Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde perdemizi yeniden açacağız. Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizle paylaşmak istiyoruz… İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz…

Select Moda’ya Nasıl Sipariş Verebilirim?
Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ‘Satın Al’ butonuna tıklayıp, işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Sizden istenen adres bilgileri ve alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ödeme aşamasında kart bilgilerini doğru bir şekilde doldurup, sözleşmeleri kabul etmeniz halinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Select Moda Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?
Siparişlerinizin takibini ‘Siparişlerim’ bölümünden yapabilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası ve SMS gönderilecektir.

Select Moda Siparişimi Ne Zaman Teslim Alabilirim?
Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin gönderimi belirtilen ‘Tahmini Kargoya Veriliş’ tarihine göre yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya verildikten sonraki süreçte 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir.

Select Moda Kargo Ücreti Ne Kadar?
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bunun dışında kalan her sipariş için 7,99 TL kargo ücreti alınır.

Select Moda Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Faturanızın arkasında bulunan iade formunu doldurarak ürünü teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz (Select Moda ödemeli) geri gönderebilirsiniz.
İsteğiniz bize ulaştığında iade birimimiz tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası ve SMS gönderilir.
İade edeceğiniz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın arkasındaki iade bölümünü doldurarak, eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Select Moda iade adresine göndermelisiniz.

Select Moda Ürün iade adresi: Tepecik, Ulus Mh. İsmetpaşa Cd. No:21 Büyükçekmece – İstanbul

Markafoni Satın Aldığım Ürünü Kaç Gün İçerisinde İade Etmem Gerekiyor?
Siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde iade prosedürünü takip ederek iade edebilirsiniz. Bu süreyi aşmanız durumunda iadeniz kabul edilmez.

Select Moda İade Edilemeyen Ürünler Nelerdir?
• Hızlı bozulan, tek kullanımlık ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
• Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)
• Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
• Etiketi koparılmamış, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Select Moda Adres: Mehmet Nesih Özmen Mh. Fatih Cd. Yüksek Sk. No:1/2 Posta Kodu: 34173 Güngören – İstanbul

Select Moda Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 340 08 08

Makrofoni Telefon ⇲ 0850 340 08 08

Select Moda Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
Select Moda Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
Select Moda Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
Makrofoni Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
Select Moda Kargom nerede? Makrofoni Kargo takipTakip!
Select Moda Kolay İade Merkezi ⇲ İade et!

(Visited 47 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment