SefaMerve Kargo Takip

sefa-merve

Yaptığınız alışverişleri Sefamerve sayfası üzerine sipariş ederek sipariş takip yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi Sipariş ettiğiniz sistemin diğer adı sipariş takip ‘tir. Siparişlerinizi takip edebilme için isterseniz telefon açarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yerine eğer siparişlerinizi her defasında telefon açmak yerine Sefamerve sayfası üzerinden alışverişlerinizin sipariş takibini sitenin takip sistemi üzerinden rahatlıkla ürünlerinizi takip edebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Almak istediğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyin. Sepetinizde ürünleri topladıktan sonra SATIN AL butonuna tıklayınız.

Eğer üye girişi yapmadıysanız üyelik ekranı açılacaktır. Eğer facebook hesabınız varsa “Facebook ile Giriş Yap” butonuna tıklayarak kolayca giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce e-posta adresinizle üye olduysanız, e-posta adresinizi ve sitemize üye olurken girdiğiniz şifrenizi girerek “Giriş Yap” Butonuna tıklayabilirsiniz. Daha önce üye olmadıysanız ve Facebook hesabınızda yok ise “Hemen Üye Ol” butonuna tıklayarak e-posta adresinizle kolayca üye olabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra açılan ekranda adres bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Adresinizi girdikten sonra ise ödeme şeklinizi seçmeniz istenecektir.

Bu sayfaları adım adım ilerleyip “Siparişiniz tamamlandı” yazısını görene kadar devam ediniz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 221 30 40
⥹ SefaMerve Kargo ücret hesapla ⇲ https://goo.gl/T8zZbG
⥹ SefaMerve Kargo kurye çağır ⇲ https://goo.gl/T8zZbG
⥹ SefaMerve Kargo en yakın şube nerede? ⇲ https://goo.gl/T8zZbG
⥹ SefaMerve Kargo Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/T8zZbG
⥹ SefaMerve Kargo Kargom nerede? SefaMerve Kargo takip ⇲ https://goo.gl/T8zZbG

(Visited 2.772 times, 2 visits today)

Popular Posts