n11.com Kargo Takip

n11.com kargo takip

n11. com
Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11. com”u açtı.

n11 . com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11. com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

n11. com sitesinde farklı kategorilerde farklı mağazalar satış yapabilmektedir. Dolayısıyla her ne kadar n11. com müşterisi iseniz de aslında farklı mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz. n11. com bu mağazaları bünyesinde barındıran büyük bir alışveriş sitesi. Hal böyle olunca kargo takip nasıl yapılır konusunda cevaplanması gereken farklı sorular var.

Öncelikle n11. com‘dan sipariş vermeden önce ürünün mağaza tarafından hangi kargo firması ile gönderileceğini kontrol edin. Ürün mağaza tarafından adresinize kargolandıktan sonra mağaza, kargo firması ve kargo takip kodu gibi bilgileri n11. com üzerinden sisteme girer. Aynı anda sisteme kayıtlı e-posta hesabınıza kargo takip kodu ve kargo firmasının bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bundan sonrası çok daha kolay.

Ürün ne zaman gönderilir?
Ürün detay sayfasında ve size gönderilen sipariş e-postalarında mağazanın ürünü en geç hangi tarihte kargoya vereceği belirtilir. n11. com’da ödeme alındıktan sonra, mağaza belirttiği süre içinde siparişi kargoya verir ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Ayrıca Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından da siparişin durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ne zaman elime ulaşır?
Mağaza, ürünü kargoya verdikten sonra ortalama 3 iş günü içerisinde kargonuz elinize ulaşır. Resmi ve idari tatiller bu süreye dahil değildir.

Kargo takip numarasına nereden ulaşabilirim?
Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfanızdan veya size gönderilen sipariş kargoya verildi konulu e-postadan kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.

Kargoda olan siparişimin yerini nasıl öğrenebilirim?
Mağaza ürünü kargoya verdikten sonra gönderi bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir.
Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.

Mağazanın ürünü gönderip göndermediğini nasıl görebilirim?
Mağazanın ürünü kargoya verdikten sonra sisteme girdiği gönderi bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numarasına gönderilir.
Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.

Siparişim elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?
Mağaza siparişi kargoya verdiyse gecikme kargo firmasından kaynaklanmış olabilir. Siparişle ilgili size gönderilen e-postadan veya Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Kargo Takip butonuna basarak siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Sipariş detayındaki Ertele butonuna basarak sipariş onay sürecini uzatabilirsiniz.
Ürün detay ve Mevcut Sipariş sayfalarında yer alan Mağazaya Soru Sor butonundan mağazayla iletişime geçebilirsiniz. Mağazaya ulaşamıyorsanız n11. com‘a üye girişi yapıp Hesabım sayfanızdan Canlı Destek uzmanıyla görüşebilirsiniz.

Ödeme Koruma Sistemi

Müşteri ürünü alır : Müşteri, ürünü seçip sepete ekler. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedeli, n11. com havuz hesabına aktarılır.

Ürün kargolanır : Mağaza, ürünü belirttiği süre içerisinde müşteriye gönderir. Müşteri, ürünü teslim alıp inceler.

Ödeme mağazaya aktarılır : Müşteri, ürünü teslim alıp inceler ve siparişe onay verir. Onay ile birlikte ödeme, n11. com havuz hesabından mağazaya aktarılır.
Ödeme Koruma Sistemi ile hem mağazalar hem de müşteriler için online alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir.

Kargo teslim belgesi nedir?
Kargo teslim edilirken alıcının imza ve kimlik bilgilerinin yazıldığı fatura nüshasıdır, maliye onaylı yasal bir belgedir.

Kargo ücreti, her ürün için ayrı ayrı uygulanıyor mu?
Aynı mağazadan tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilir. Ancak farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılamaz.

Kargo ücretini kim ödüyor?
n11. com‘da kargo ücreti için 3 seçenek bulunur. Alıcı Öder, Ücretsiz Kargo (mağaza öder) ve Şartlı Kargo (Mağazaların belli bir alışveriş tutarı üstüne ücretsiz gönderim yapması).
Ürün detay sayfasında fiyatın üstündeki Standart Gönderim alanından kargo ücreti ve şirketi ile gönderim yapılan şehir gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

n11. com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 0011
n11. com İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!
⥹ nn11. com kargo sorunları ⇲ https://dokun.org/g/n11-kargo
n11. com kargo gönderim süreci ⇲ https://dokun.org/g/n11-kargo
n11. com kargo sorunları ⇲ https://dokun.org/g/n11-kargo
n11. com kargom kaç günde ulaşır? ⇲ https://dokun.org/g/n11-kargo
n11. com siparişlerim ⇲ https://dokun.org/g/n11-siparislerim

Adres : Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Katar Cad. No: 4, İTÜ Teknokent ARI 3, İç Kapı No: 803 – 902
Sarıyer / İstanbul Bina Kodu: 902 – 1580880019

(Visited 448 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment