Kaft Kargo Takip

kaft-kargo-takip

Artık yozlaşmaya doğru giden toplumlarda yaşıyoruz. Eskiden doğru bulduğumuz, pozitif saydığımız değerlerin artık pek kıymeti yok. “İyi”nin, estetiğin, güzelin de pek bir önemi kalmadı. İçinde bir ruh taşıyan şeylerden uzaklaşıyoruz. Popüler kültürün alıp başını yürüdüğü, birbirini yiyen insanların yarıştığı programlar ve diziler başında hayatların geçtiği dünyalardayız.

Böyle bir ortamda sanatın da kıymeti azalıyor. Geliştirmek adına bir şeyler yapmak varken, aksine tiyatrolar kapanıyor, tarihi sinemalar yıkılıyor. Üretmek isteyenlerin yaratıcılıkları gittikçe azalıyor.

Bunun sonucunda ortaya çıkan her şey; yediğimiz yemekten, dinlediğimiz müziğe kadar tatsız, tuzsuz, ruhsuz olmaya başladı. Her şeyin altında bir “boşvermişlik” var ve bu boşvermişlik bizi rahatsız ediyor. Giydiklerimizden de bir şey anlamıyoruz. Standart yazılardan öteye gidemeyen, kişiye kendini ifade etme şansı vermeyen bir dolu tshirt ve kıyafetle baş başayız. Tüm bunların yanında sürüden ayrılan, farkındalığı olan, duygusal insanların da var olduğunu biliyoruz. Bunlar üreten, yazan-okuyan, çizen-takip eden, çalan-dinleyen, yani dünyayı güzelleştiren insanlar.

KAFT’ın derdi; farkındalığı olan bu insanların ruhlarını doyurabilecek işler üretmek. Bir yandan da yaratıcı insanlara, sanat ve tasarıma hizmet etmek.

Son olarak bir şeyi daha devam ettirmek istiyoruz; “Dürüst İş Yapma” ahlakını sürdürmek, kimseyi kandırmadan, markaya değer verip ilişkiye girenlere daha fazla değer vererek yaklaşmak, bu konuda diğer markalara da öncülük etmek.

SİPARİŞ DURUMUNU KONTROL ET

Siparişinin durumunu öğrenmek için sipariş numaranı (sipariş sonrası e-posta ile gönderilmiş olan) ve email adresini girip, siparişimi bul düğmesine tıkla.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 2673634

⥹ Kaft Kargo ücret hesapla ⇲ https://goo.gl/27v37u
⥹ Kaft Kargo kurye çağır ⇲ https://goo.gl/27v37u
⥹ Kaft Kargo en yakın şube nerede? ⇲ https://goo.gl/27v37u
⥹ Kaft Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/27v37u
⥹ Kaft Kargo Kargom nerede? Kaft Kargo takip ⇲ https://goo.gl/27v37u

(Visited 161 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment