Hepsiexpress Kargo Takip

hepsiexpress

Hepsiexpress Kargo Takip
2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan hepsiexpress, yenilikçi bir hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli illerinde hizmet sağlayan hepsiexpress, 250’ye yakın taşımacısı, 50’den fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 100’ü aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir.

İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir ve Bursa’da dağıtım ağını tamamlayan Hepsiexpress yakın dönem içerisinde tüm büyük illeri de kapsayacak şekilde dağıtım ağını genişletmeyi hedeflemektedir

Hepsiexpress, aynı gün teslimat ya da randevulu teslimat hizmetiyle birlikte kargonuzu size en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmayı hedefliyor.

Hepsiexpress, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir.

Hepsiexpress; e-ticaret dağıtım sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturmayı hedefleyen, e-ticaretin Türkiye’de gelişmesini hızlandırmak amacı ile yola çıkmış Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada[.]com’un iştirakidir.

Internet Retailer’e göre, Hepsiburada[.]com ciro açısından Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya bölgesinin en büyük e-ticaret şirketidir. Hepsiburada.com 2015 yılının Şubat ayında, tüm dünyada gelişmekte olan pazarlarda faaliyet gösteren yatırım firması The Abraaj Group’tan yatırım almıştır.

HepsiExpress kullanan firmalar
✔ Hepsiburada.com
✔ Kahve Dünyası
✔ D&R
✔ Morhipo
✔ Altıncı Cadde
✔ Arvato
✔ Kahhve

Hangi günler ve saat aralığında dağıtım yapıyorsunuz?
• Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri
Bugün Randevulu – Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.
Ertesi Gün Randevulu Gönderinin teslimatı, ertesi gün; – Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, – Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır
Standart Plus Dağıtıma çıktığı gün adresinize uğrama yapılmaktadır. • Pazar günleri: Dağıtımı olan teslimat tipleri; – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında, • Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, • Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.
Hepsiexpress’in hizmet vermediği günler ise, Ramazan ve Kurban bayramlarının 1. günü ve her yıl olmak koşuluyla 1 Ocak günleridir.

Teslimat sırasında hepsiexpress ile gelen ürünümü kontrol edebilir miyim?
Kargonuzu teslimat sırasında taşımacılarımızla beraber kontrol edebilirsiniz.

Hepsiexpress için çalışmanın herhangi bir maliyeti var mıdır?
Hayır, eğer şahıs şirketiniz ve taşımacılık sektöründe tecrübeniz var ise ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir. Sistemimize yeni kayıt olmayı düşünüyorsanız, dağıtım aracı, sigorta ve çeşitli belge masrafları dışında herhangi bir masrafınız oluşmamaktadır.

Evmanya Haus

Evmanya Haus ev dekorasyon malzemeleri ile evinizde küçük dokunuşlar yaparak kendi özgün tarzınızı yaratabilirsiniz. Eviniz içinde huzur bulduğunuz en önemli mekandır. Bu değerli yaşam alanınızı kendi zevkinize uygun dekore ederek sıcak bir yuva oluşturabilirsiniz. Çeşitli ev dekorasyon malzemeleri sunan Evmanya Haus ürünlerini inceleyerek tarzınıza uyan modelleri kolayca seçebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Nedir?

Yaşadığımız mekanın kendi rahatımıza, göz zevkimize, kullanım amaçlarımıza,mekanın özelliklerine göre yaratıcı, kullanışlı ve güzel bir şekilde, aksesur ve mobilya  çeşitli objelerle düzenlenmesi çalışmasına ev dekorayon denir.

İnsanoğlu barınmaya başladığı günden beri yaşadığı mekanı kullanımına, bakış açısına ve kültürüne göre düzenlemeye başlamıştır. Dolayısıyla, ev dekorasyon konusunun tarihin çok eski zamanlarına kadar gittiği söylenebilir.

Günümüzde ise ev dekorasyon başlı başına bir sektör haline gelmiş, konu ile ilgili birçok alt uzmanlık alanları oluşmuştur. Yaşadığımız mekanın insanın yaşamını zenginleştirmesi hedeflenmiş, tasarımcısı, üreticisi, satıcısı bu sektörün gelişmesi için elinden geleni yapmıştır.

Evinize Tarz Katacak Dekorasyon Malzemeleri
Evinizi dekore ederken çeşitli dekorasyon malzemelerine göz atmanız doğru bir yaklaşım olur. Birçok seçenek sunan Evmanya Haus ev dekorasyon malzemeleri bu konuda size yardımcı olabilir. Mutfağınız, yatak odanız ve diğer yaşam alanlarınız için küçük dokunuşlar yapmanızı sağlayacak dekorasyon malzemelerini kolayca bulabilirsiniz. Örneğin, şık tasarımlı kanvas tablolar kullanabilirsiniz. Kanvas tuval kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü görsel kullanılarak hazırlanan kanvas tablolar duvarınıza hoş bir tarz katmak için iyi bir seçenektir. Farklı renk alternatifleri sunan tay tüyü polar koltuk örtüsü ile oturma odanıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik seçenekleriniz bunlarla sınırlı değildir. Banyonuzda şirin bir hava yaratmak isterseniz küçük, orta ve büyük boy tercih imkânı da tanıyan hasır çamaşır sepetlerinden bir tane alabilirsiniz. Ahşap ayaklı natürel sandalye ya da kafes tel sandalye modellerini inceleyip mutfağınıza veya dış alanlarınıza yeni bir tarz katabilirsiniz. Tek ve çift kişilik yorganlar, yastıklar ve rengarenk elektrikli battaniye çeşitleriyle yatak odanızda yenilikler yapabilirsiniz.

Ev dekorasyonu alanına odaklanan bir e-ticaret sitesi olarak karşımıza çıkan Evmanya Hepsiburada ailesine dahil oldu.

Hepsiexpress ile çalışmak ister misiniz?
Taşımacılık hizmeti vermek istediğiniz bölgeleri seçin, gerekli şartları ve eğitimlerinizi tamamlayın, aracınızla beraber ekibimize katılın ve kazanmaya başlayın.
Toplama : Gerekli iş hacmine sahibiz. Van veya benzeri bir araca sahipseniz, sizlerle beraber profesyonel e-ticaret taşımacılığı yapabiliriz.
Taşıma : Sahip olduğumuz teknolojiyi kullanarak teslimat adreslerine kolaylıkla ulaşır ve en hızlı şekilde teslimatı sonuçlandırırsınız.
Dağıtma : Zamanında ve eksiksiz ürün teslimatı sayesinde hem müşteri memnuniyetini arttırır hem de kazanç sağlarsınız.

☎ Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 558 0333

☎ Evmanya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:        0850 333 3386

⥹ Hepsiexpress gönderi takip ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Evmanya gönderi takip ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Hepsiexpress iade randevusu ⇲ https://goo.gl/cEF1Z7

⥹ Hepsiexpress kargom nerede? ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Hepsiexpress kargo sorunları ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Hepsiexpress kargo gönderim süreci ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Hepsiburada[.]com kargom nerede? ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Hepsiexpress kargom kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/kuxvos

⥹ Hepsiburada[.]com siparişlerim ⇲ https://goo.gl/kuxvos

(Visited 7.610 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment