Hepsiexpress Kargo Takip

hepsiexpress

Hepsiexpress Kargo Takip
Hepsiexpress, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir.

Hepsiexpress; e-ticaret dağıtım sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturmayı hedefleyen, e-ticaretin Türkiye’de gelişmesini hızlandırmak amacı ile yola çıkmış Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada[.]com’un iştirakidir.

Internet Retailer’e göre, Hepsiburada[.]com ciro açısından Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya bölgesinin en büyük e-ticaret şirketidir. Hepsiburada.com 2015 yılının Şubat ayında, tüm dünyada gelişmekte olan pazarlarda faaliyet gösteren yatırım firması The Abraaj Group’tan yatırım almıştır.

Hepsiexpress için çalışmanın herhangi bir maliyeti var mıdır?
Hayır, eğer şahıs şirketiniz ve taşımacılık sektöründe tecrübeniz var ise ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir. Sistemimize yeni kayıt olmayı düşünüyorsanız, dağıtım aracı, sigorta ve çeşitli belge masrafları dışında herhangi bir masrafınız oluşmamaktadır.

Hepsiexpress nasıl çalışır?
Taşımacılık hizmeti vermek istediğiniz bölgeleri seçin, gerekli şartları ve eğitimlerinizi tamamlayın, aracınızla beraber ekibimize katılın ve kazanmaya başlayın.

☎ Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 558 0333

⥹ Hepsiexpress gönderi takip ⇲ http://u.to/IFc7Eg
⥹ Hepsiexpress kargom nerede? ⇲ http://u.to/IFc7Eg
⥹ Hepsiexpress kargo sorunları ⇲ http://u.to/IFc7Eg
⥹ Hepsiexpress kargo gönderim süreci ⇲ http://u.to/IFc7Eg
⥹ Hepsiburada[.]com kargom nerede? ⇲ http://u.to/IFc7Eg
⥹ Hepsiexpress kargom kaç günde ulaşır? ⇲ http://u.to/IFc7Eg
⥹ Hepsiburada[.]com siparişlerim ⇲ http://u.to/IFc7Eg

(Visited 703 times, 1 visits today)

Popular Posts