getir | getir bi mutluluk Kargo Takip

getir | getir bi mutluluk

getir | getir bi mutluluk Kargo Takip
1500’den fazla ürünle, dakikalar içinde, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir ve Yalova’da dilediğiniz yere mutluluk getiriyor.

Neden Getir?
Dakikalar içinde ‘getir bi mutluluk’: Dakikalar, hatta saniyeler sizin için çok önemli olabilir. Bu yüzden Getir’le ihtiyaçlarınızı kapınıza getirerek zaman kazanın, kazandığınız zamanı mutluluğunuza ayırın.

Siz yorulmayın, getir getirsin: Alışveriş dönüşü her adımda o torbalar daha da ağırlaşır biliyoruz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı getir getirsin. Dilediğiniz ürünü seçin, dakikalar içinde mutluluğu kapınıza getirilsin!

Siz neredeyseniz mutluluk orada: İster ev, ister iş, ister park… Neye, ne zaman, nerede ihtiyacınız olacağı belli olmaz. Siz neredeyseniz, Getir mutluluğu oraya getirir.

Güvenli mobil ödemeyle mutluluğunuza mutluluk katın: Kredi kartı ya da banka kartını sadece bir kez tanımlayarak güvenle ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede şifre, para üstü gibi detaylara takılmazsınız.

getiryemek
Yemek artık Getir’den söylenir! En sevdiğiniz restoranlar, lezzetler bulunduğunuz yere gelsin!

Yemeğinizi, fotoğrafını görerek seçebilirsiniz : Restoran menüsündeki yemeklerin fotoğraflarını Getir farkıyla görerek sürpriz yaşamazsınız.
Teslimat tercihinizi yapabilirsiniz! : Yemeğinizi ister Getir kuryesi ister Restoran kuryesi getirsin.
Sıcak ve hızlı yemek! : Yemeğinizi Getir kuryesi ile canlı takip edebilir; restorandan çıktığı gibi sıcak sıcak, afiyetle yiyebilirsiniz.

getir | covid-19 duyuru
Kurum olarak benimsediğimiz şeffaflık ilkemiz doğrultusunda COVID-19 salgınına ilişkin İl Sağlık Müdürlüğü’nün yönlendirmeleri ile oluşturduğumuz prosedürlerimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Bu prosedürler Getir dağıtım ağında çalışan bir arkadaşımızda COVID-19 pozitif tespit edilmesi halinde uygulanacaktır:
≛ Çalışma arkadaşımızın sağlık kontrolleri ve bakımı yakından takip edilir.
≛ İl Sağlık Müdürlüğü’ne bilgi verilir ve talep edecekleri bilgiler kendileri ile paylaşılır.
≛ İl Sağlık Müdürlüğü’nden gelecek yönlendirme doğrultusunda gerekli görülmesi durumunda ilgili depo kapatılır ve tüm çalışma arkadaşlarımız ile ilgili gerekli önlemler alınır, belirlenen prosedürler eksiksiz şekilde uygulanır.
≛ Evlerine gönderilen çalışanlar kendilerini izole eder ve bu süre zarfında ücretli izinde sayılır.
≛ İlgili depo, bu depoya bağlı araç, motor ve güvenlik ekipmanları profesyonel bir şirket tarafından detaylı bir şekilde, kurallara uygun olarak temizlenir ve dezenfekte edilir.
≛ Paketli olmayan ürünlerin tamamı imha edilir.
≛ Tüm bu süre zarfında Getir, tüm ekip arkadaşlarının sağlık durumları titizlikle takip eder; durumları hakkında bilgi alır.
Bununla birlikte, alınan önlemlerin başında temassız teslimat gelmektedir; 23 Mart 2020’den beri kullanıcılarının ihtiyaçlarını ‘Siparişi Kapıya Bırak’ yöntemi ile teslim ederek, müşterilere temasın önüne geçiliyor. Süreçler ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda getir ile lütfen iletişime geçiniz. COVID-19 ile ilgili gelişmeleri sitelerinden duyurmaya devam edilir.

Getir nasıl kullanılır? | getir | getir de getirelim
Getir uygulamasını iPhone, Android veya Huawei telefonunuza indirdikten sonra;
≓ Bir teslimat adresi seçin,
≓ İstediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin,
≓ Ve ödeme yöntemini seçin.
Siparişinizi onayladıktan sonra, satın aldığınız ürünlerin size gelişini canlı olarak takip edin.

Getir’den nasıl sipariş verebilirim?
Uygulamayı açtıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak. Dahası, aldığınız ürünler size doğru gelirken harita üzerinden canlı olarak takip edebileceksiniz.

getir kargo takip
Siparişi onaylayıp ödeme yaptıktan sonra siparişinizin durumu anlık olarak takip edebilirsiniz.
Kurye ve yol bilgisi dahil olmak üzere bilgileri görebiliyorsunuz.

getir | getir bi mutluluk!
Uygulamayı indirin, sipariş verin, siparişinizin gelişini takip edin.
Apple | getir | getir bi mutluluk
Android | getir | getir bi mutluluk
AppGallery (huawei) | getir | getir bi mutluluk

(Visited 25 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment