Danla Bilic Kargo Takip

danla_bilic_kargo_takip

Luvfactory Kargom Nerede?
Youtuber fenomenlerinden Danla Bilic makyaj, ayakkabı, bijuteri, giyim, kırtasiye, mobil aksekuarlar gibi çeşitli ürünlerle markalaşma yoluna giderek, kendi tasarımları ile sevdikleriyle kavuştu. Peki Danla Bilic kimdir?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir.
Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.
Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

Danla Bilic Markası Luvfactory.Com ‘da

Bundan tam 10 ay önce çok büyük bir heyecanla ilk makyaj videomu yayınlamıştım, şimdi ise heyecanımı kat kat büyüterek kendi markamla karşınızdayım.
Öncelikle hayalimi gerçekleştirmem için arkamda duran herkese teşekkür etmeliyim yani, SİZE! Kylie hayranlığımı herkes bilir, tarzı dışında yaptığı işi sunduğu ürünleri hep bayılarak anlattım şimdiyse ondan ilham alarak kendi kozmetik markamı yarattım. Şimdi bu maceraya Naked, Show off ve Sugar isimleriyle 3 farklı renk mat likit rujla başlıyorum, çok yakında farklı renklerle, ürünlerle gitgide büyüyeceğiz. Yapısıyla, rengiyle, dudakta duruşuyla benim çok içime sindi umarım siz de çok beğenirsiniz! Şimdiden herkese bol makyajlı günler. Danla Bilic

Danla Bilic Ürünleri İptal ve İade Şartları
Değişmek istediğiniz ürünleri, info@luvfactory.com mail adresine bilgilendirerek, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.
Değişim gönderilerinizin sadece ARAS KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir. “Ve değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. “
Ürünleri gönderirsek
✓ Alıcı adına: Danla Bilic Reklam ve Tasarım Anonim Şirketi
✓ Alıcı adresi: Beşköprü Mahallesi, 3161. Sokak, Numara: 2/C , Kat: 3 , Daire: 6 Serdivan / Sakarya
Şeklinde iletmeniz gerekiyor.

Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla değişim talep edebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Hafta içi saat 12:00’a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

DANLA BİLİC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0538 440 85 17
DANLA BİLİC iletişim
DANLA BİLİC Kargom Nerede
DANLA BİLİC Kargo Takibi
DANLA BİLİC Youtube
DANLA BİLİC Twitter
DANLA BİLİC Instagram
DANLA BİLİC Facebook

(Visited 94 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment