Addax Kargo Takibi

addax kargo takip

Addax Kargo Takibi

Online alışveriş yapmayı seven biriyseniz siz de günün birinde Addax alış veriş sitesi üzerinden herhangi bir ürün alabilirsiniz. Ürünün alınmasıyla birlikte ne zaman teslim edileceği sorusu yanıt bulmayı bekleyen bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok online alışveriş sitesinde olduğu gibi Addax üzerinde de verilen siparişin kargo takibini yapabilmek için bir sistem bulunmaktadır.

Yöntem1 : Sisteme Giriş Yaparak Kargoyu Takip Etmek
Addax resmi web sitesine girin. Sayfanın üst kısmında yer alan “Üye Girişi” butonuna tıklayın. E-posta ve şifrenizi girerek “Giriş” butonuna tıklayın. Eğer henüz üye değilseniz Üye Girişi butonunun hemen yanında yer alan “Üye Ol” butonuna tıklayın. Üyelik için gerekli olan bilgilerin tümünü girin ve ardından “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak üyeliği gerçekleştirin. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra yine “Üye Girişi” butonuna tıklayarak sisteme giriş yapın. Sisteme giriş yapmanızla birlikte kargo takip işlemleri daha kolay bir şekilde yapılabilecektir.

Yöntem2: Sisteme Giriş Yapmadan Kargo Takibi Yapmak
Addax Sipariş Takip Sayfasına erişin. Açılan sayfada öncelikle sipariş verirken sisteme tanımladığınız e-posta adresini giriniz. Akabinden sistemden tanımlanan “Sipariş Kodu”nu girin ve akabinden resimdeki güvenlik kodunu girerek “Siparişimi Getir” butonuna tıklayın. Bu işlemle birlikte kargo takip işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Eğer her iki süreci gerçekleştirirken sıkıntı yaşıyorsanız bu durumda destek@addax.com.tr mail adresine mail gönderebilirsiniz ya da 444 0 997 – 0228 315 0 444 numaralarından birini arayarak durum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Alternatif olarak ise addax resmi web sitesinde sağ alt kısımda bulunan “Mesaj Bırakın” kısmına tıklayarak sormak istediğiniz herhangi bir şey hakkında bilgi edinebilirsiniz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 444 0 997 – 0228 315 0 444
Addax Kargo ücret hesapla https://goo.gl/u17r9x
Addax Kargo kurye çağır https://goo.gl/u17r9x
Addax Kargo en yakın şube nerede? https://goo.gl/u17r9x
Addax Kargo Kargom kaç günde ulaşır? https://goo.gl/u17r9x
Addax Kargo Kargom nerede? Addax Kargo takip https://goo.gl/u17r9x

(Visited 6 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment