ePttAVM Kargo Takip

epttavm-kargo

ePttAVM

Türkiye’nin en güvenilir e-Ticaret platformu olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen ePttAVM. com, arkasına 177 yıllık PTT güvencesini de alarak bugüne kadar hiçbir e- Ticaret sitesinin gidemediği, ülkemizin en ücra köşelerine e-Ticaret hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Ülkemizde gelişmekte olan e-Ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerimize koşulsuz şartsız bu unsuru sunmaktayız. ePttAVM. com dinamik yapısı, kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanı ile 17 Mayıs 2012 tarihinden itibaren her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak hayata geçen ePttAVM. com yenilikçi vizyonunu her geçen gün geliştirmekte ve kullanıcılarına sunmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Güvenli Alışverişin Adresi ePttAVM. com’da. Anında Alışveriş Kredisi ile Ödeme Kolaylığı! Bugüne Özel Şok Fırsatlar. Kapıda Ödeme. PTT Güvencesiyle.

Sunulan olanaklar: Beyaz Eşya, Televizyon, Giyim, Anne ve Bebek, Elektrikli Ev Aletleri.

ModaKonsePtt Nedir?

Hayatın, teknolojinin ve modanın tüm inceliklerini paylaşmak için e PttAVM. com ailesi tarafından hayata geçirilmiş bilgi paylaşım platformudur.

ePttAVM. com takipçilerini pek çok konuda bilgilendirecek, motive edecek yazılarını artık modakonseptt. com üzerinden yayınlayacak.

Pttem Nedir?

Bir PTT İştiraki olan PtteM Teknoloji ve Elektronik Hiz. A.Ş. Türkiye’nin Pazaryeri Platfomu ePttAVM. com’u 2012 yılında hayata geçirmiştir. 178 Yıllık PTT güvencesi, yaygın kargo ağı, bilgi birikimi ve tecrübesi ile hayata geçirilen ePttAVM. com ülkemizde gelişmekte olan e-Ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerine sunmaktadır. Elektronikten tekstile, otomobilden anne bebek ürünlerine, kozmetikten kitaba her zevke ve her ihtiyaca hitap eden milyonlarca ürün ve Türkiye’nin her köşesinden binlerce tedarikçisi ile e-Ticaret alanındaki yenilikçi vizyonunu her geçen gün geliştirmekte ve kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca, Ödeme Servisleri, E-İhracat Platformu ve Dijital Pazarlama alanlarında da faaliyet gösteren PtteM Teknoloji ve Elektronik Hiz. A.Ş. büyümekte ve gelişmekte olan e-Ticaret Sektörünün lokomotifi haline gelmektedir.

Engelsiz ePttAVM Nedir?

Türkiye’nin milli e-ticaret platformu ePttAVM, işitme engellilere özel hizmet verebilmek için “engelsiz ePttAVM” platformunu kullanıma açtı.

PTT AŞ’den yapılan açıklamaya göre, “engelsiz ePttAVM” ile 10 farklı kategoride güvenli alışveriş, ödeme imkanı ve PTT Kargo güvencesiyle kargo hizmeti de verilecek.

Türkiye’de bir ilk olan platform, işitme engellilerin, işaret diliyle yüzlerce ürünün tanıtımını izlemelerine olanak tanıyacak ve beğendikleri ürünleri, güvenle satın almalarını sağlayacak.

Söz konusu platformda, işitme engelli vatandaşlar ürünler, alışveriş süreci ve diğer konulara ilişkin özel müşteri hizmetleri desteği de alabilecek.

ePttAVM Sipariş Takibi Nasıl Yapılmaktadır?

Siparişinizin takibini üye isminizin üzerine tıklayarak Sipariş Takibi alanından ya da sipariş numaranız ile Ptt Gönderi Takip adresinden yapabilirsiniz.

ePttAVM Üye Olmadan Alışveriş Yapabilir miyim?

ePttAVM. com’dan üye olmadan da hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmadan yapacağınız alışverişlerde size kargo durumunuzu bildirebilmemiz için mail adresi girmeniz zorunludur. Ayrıca sipariş esnasında faturaya yazılması için TC kimlik numarası girilmesi yasal zorunluluktur.

ePttAVM Üye Olmadan Yapılan Alışverişlerde İptal ve İade Nasıl Yapılır?

Üye olmadan yaptığınız alışverişlerinizin iptal ve iadesi için destek@epttavm. com adresine mail atmanız gerekmektedir.

ePttAVM Ürün İade Prosedürü

İade Süreci İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

  • www. epttavm .com ana sayfasından üye girişi yapınız
  • Sağ üst köşe de üye ad ve soyadının bulunduğu sekmeyi açarak Sipariş Geçmişi ‘ni tıklayınız
  • Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız.
  • Sayfada karşınıza almış olduğunuz ürünlerin bir listesi gelecektir. İade etmek istediğiniz ürünü seçip Seçtiğim Ürünü İade Etmek İstiyorum butonunu tıklayınız
  • Son olarak açılan sayfada ürün adını kontrol edip İade nedeni kısmını doldurup Gönder butonuna tıklayarak iade numaranızı alabilirisiniz.
ePttAVM Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilir?

Tüm alışverişleriniz %100 Ptt Kargo güvencesi ile gönderilmektedir.

ePttAVM Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin takibini üye isminizin üzerine tıklayarak Sipariş Geçmişi alanından ya da http://gonderitakip.ptt .gov.tr adresinden ürün barkod numarası ile yapabilirsiniz.

ePttAVM Kargo takip numarasına nereden ulaşabilirim?

Kargo takip numaranız alışverişinizi tamamlamanızın ardından gönderilen mailde sizinle paylaşılmaktadır. Ayrıca bu numarayı Sipariş Geçmişim sayfasından da öğrenebilirsiniz.

ePttAVM Sipariş teslim süresi ne kadardır?

Siparişiniz 3 ila 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

ePttAVM Adres: Beytepe Mahallesi Beyler Caddesi No:130 Çankaya/Ankara

☎ ePttAVM Müşteri Hizmetleri ⇲ ePttAVM Telefon ⇲ 444 1 788

ePttAVM Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
ePttAVM Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
ePttAVM Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
ePttAVM Kargo  kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
ePttAVM Kargom nerede? ePttAVM Kargo takip ⇲ Takip! 
ePttAVM Kolay İade Merkezi ⇲ İade et!
ePttAVM PTT Kargo takipPTT Kargo

(Visited 94 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment