Mango Kargo Takip

mango_kargo_takip

Mango Kargo Takip

Punto Fa, S.L., veya MANGO, Barselona, Katalonya (İspanya)’da kurulmuş ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan şirket. Isak Andic ve Nahman Andic kardeşler tarafından kurulmuştur.[ İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açmıştır.

Mango Siparişimi hala almadım

Siparişiniz teslimat tarihinde hala gelmediyse, e-postanızı kontrol edin, siparişinizin depodan çıktığı ile ilgili bir e-posta almış olabilirsiniz.

Eve teslimat seçeneğini seçtiyseniz, siparişinizin durumunu Hesabım bölümündeki Siparişlerim sayfasından istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

İndirim veya promosyon dönemlerinde iade süreleri normalden uzun sürebilir.

Teslimat süresi 8-15 iş günü olan siparişleriniz, yurtdışı tedarikli olup, haftasonları bu sürece dahil edilmemektedir.

Sipariş Türkiye sınırlarına girip, kargoya teslim edilene kadar DURUMU:HAZIRLANIYOR olarak görünecektir.Kargoya teslim edildikten sonra kargo takip bilgileriniz hem mango üzerinde yer alacak hemde ilgili firma tarafından mobil telefonunuza SMS olarak iletilecektir.

Mango Çoklu Sevkiyatlar

Satın aldığınız ürünlerin farklı teslimatlar içermesi halinde siparişlerinizi farklı tarihlerde teslim alacağınızı unutmayın.

Bu durumda, her teslimata eklenen ürünleri ve teslimat süresini sonuç sayfasında görebilirsiniz: 2 ila 4 veya 8 ila 15 iş günü.

Mango Siparişimdeki tüm ürünleri almadım.

E-posta gelen kutunuza siparişinizdeki ürünlerden birinin stokta olmadığı ile ilgili size bir e-posta gönderilip gönderilmediğini kontrol edin. Bu durumda, bu ürünün tutarını ve kargo ücretini ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı ödeme yöntemi üzerinden geri ödeyeceğiz.

Alışverişinizin farklı tarihlerde teslim edilecek birden fazla teslimat içerebileceğini unutmayın. Bunun için onay e-postanızı kontrol edin.

Herhangi bir e-posta almadıysanız, Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin, size en kısa sürede yanıt vereceğiz.

AYRICA ŞUNLARI UNUTMAYIN...

Mango sitesinden satın alınan ürünlerin teslimatı yalnızca Türkiye içinde ve Yurtiçi Kargo tarafından gerçekleştirilecektir.

Askeri üslere veya posta kutularına teslimat yapılmamaktadır.

Satış dönemleri ve promosyonlar esnasında teslimat süresi normalden uzun olabilir.

Siparişiniz depodan çıkış yaptığı anda size bir e-posta göndereceğiz. Ürünü mağazalarımızdan birinden almayı tercih ettiyseniz, size siparişinizin seçtiğiniz mağazaya geldiği ile ilgili olarak bir bilgilendirme e-postası göndereceğiz. Siparişinizi almak için 15 gününüz var. Bu durumda sıraya girmenize gerek yok. Direkt olarak mağaza personelimizden isteyin ve kimlik kartınızı göstererek siparişinizi teslim alın.

Kargoya teslim edilen paketlerde adres değişikliği yapılmamaktadır.

Mango Teslimat yöntemleri ve ücretler

Teslimat tarihleri ve ücretler teslimat tipine bağlıdır. Eve teslimat veya herhangi bir Mango mağazasından teslimat arasından seçim yapabilirsiniz.

TESLİMAT YÖNTEMİ  TESLİMAT ÜCRETİ  TESLİMAT SÜRESİ
Mağazaya Ücretsiz 2 ila 4 iş günü
Eve teslimat 5,90 TL (99 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz) 2 ila 4 iş günü

*Bazı ürünlerin teslimat süresi standart teslimat süresini geçmektedir. Bu durumda, alışveriş anında tahmini teslimat süresi 8-15 iş günü arası diye belirtilecektir. Satın aldığınız ürünlerin farklı teslimatlar içermesi halinde siparişlerinizi farklı tarihlerde teslim alacağınızı unutmayın.

Mango Kargo Takibi

Eve Teslimat

Siparişinizin durumunu Hesabım bölümündeki Siparişlerim sayfasından istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Mango sitesine kaydolmadıysanız, doğrudan Siparişlerim bölümüne erişebilirsiniz. Bu durumda, e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı girmeniz gerekecektir.
Ayrıca, siparişiniz depodan çıkış yaptığı anda size bir e-posta göndereceğiz.

Mağazadan Alım

Ürünü mağazalarımızdan birinden almayı tercih ettiyseniz, size siparişinizin seçtiğiniz mağazaya geldiği ile ilgili olarak bir bilgilendirme e-postası göndereceğiz. Siparişinizi almak için 15 gününüz var. Bu durumda, kimliğinizi göstermeniz gerekecektir.

Mango Değişim ve İade Nasıl Yapılır?

Mağazaya ücretsiz iade

Bir ürünü beğenmediyseniz, siparişinizi aldıktan sonra 30 gün içinde ürünü başka bir bedenle değiştirebilir veya geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Çok basit!

1. EN YAKIN MAĞAZAYI BULUN

Değişim veya iade işleminizi gerçekleştirebilmeniz için Türkiye’ deki size en yakın olan sezon mağazamızı ziyaret edin.

2. DEĞİŞTİRMEK VEYA İADE ETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ KASAYA TESLİM EDİN

Ayrıca iade formunda iade etmek istediğiniz ürünleri veya almak istediğiniz yeni bedeni belirtmeniz gerekir.

Bulamıyorsanız, Hesabım bölümündeki Siparişlerim sayfasına gidin, siparişinizi seçin ve ‘İade Formu’ yazdırın. Henüz kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

Satın alma e-faturanızı da eklemeniz gerekmektedir.

3. GERİ ÖDEME ÜRÜNÜ SATIN ALIRKEN KULLANDIĞINIZ ÖDEME YÖNTEMİ İLE AYNI ŞEKİLDE YAPILACAKTIR

Ürünleri bir mağazaya iade ederseniz, iade bilgilerinin merkez ofislerimize gönderileceğini ve geri ödemenin ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacağını unutmayın.

Ücretsiz evden alım

Siparişinizi aldıktan sonra 30 gün içinde ürünü başka bir bedenle değiştirebilir veya geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Bunu yapmak için Yurtiçi Kargo ücretsiz evden alım talebinde bulunabilirsiniz, size paketinizi alması için bir kurye göndereceğiz:

1. YURTİÇİ KARGO’YU ARAYARAK EVDEN ALIM TALEBİNDE BULUNUN

444 99 99 numaralı telefon aramanız ve 8 haneli sipariş numarasını (örneğin: B3J52U00) ve Mango’nun kodunu (300363012) belirtmeniz gerekecektir. Ayrıca paketin alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz.

2. İÇİNE İADE FORMUNU VE FATURAYI DA KOYARAK PAKETİ HAZIRLAYIN

Ürünleri mümkünse orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin ve satın alma faturası ve iade faturasını eklemeyi unutmayın. İade formunda beden değişikliği mi yoksa ürünü iade etmek mi istediğinizi ve ilgili ürünleri belirtmeniz gerekmektedir.

Bulamıyorsanız, Hesabım bölümündeki Siparişlerim sayfasına gidin, siparişinizi seçin ve ‘İade Formu’nu yazdırın. Henüz kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

3. KURYE PAKETİNİZİ ALMAK İÇİN EV ADRESİNİZE GELECEKTİR

İadeler için geri ödeme, paketinizin depomuz tarafından alındığı tarihten itibaren 10 iş günü içinde ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır

99 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

☎ Mango Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 211 64 70

Adres : Katip Çelebi Mah. Hasnun Galip Sokak No:12 Kat:6 
Beyoğlu- İSTANBUL

⥹ Mango kargo sorunları ⇲https://goo.gl/733vgJ
⥹ Mango kargo gönderim süreci ⇲ https://goo.gl/733vgJ
⥹ Mango kargo sorunları ⇲ https://goo.gl/733vgJ
⥹ Mango kargom kaç günde ulaşır? ⇲ https://goo.gl/F4ubVH
⥹ Mango siparişlerim ⇲ https://goo.gl/F4ubVH

(Visited 1 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment