Aramex Kargo Takip

aramex_gonderi_takip

Aramex Lojistik

Aramex, iş ihtiyaçlarınızı desteklemek amacıyla geniş bir yelpazede yenilikçi taşıma ve  lojistik  teknolojileri sunar. Sunduğumuz depolama, tesis yönetimi ve katma değerli hizmetler ile işletmenizi daha verimli hale getirebilir, müşteri memnuniyetinizi artırabiliriz. Hizmetlerimiz çeşitli sektörlerden çok sayıda iş modeline kolaylıkla uygulanabilir.

Aramex Depolama

Aramex, depolamanın tedarik zinciri döngüsünün bütününde oynadığı önemli rolün farkındadır. Envanterinizi stratejik biçimde konumlandırılmış en son teknoloji ürünü lojistik merkezlerimizde depolayıp yönetiyor ve her sektörden müşterinin farklı ihtiyaçlarını karşılayan gümrüklü ve gümrüksüz seçenekler sunuyoruz. Sahip olduğumuz son teknoloji ürünü donanımla, bir yandan depolama gereksinimlerinizi ve envanter yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılarken, diğer yandan da stok seviyelerinizi kontrol altında tutmanıza, satış sürecini düzenlemenize ve sipariş devir sürenizi iyileştirmenize yardımcı olacak gerçek zamanlı takip olanağı sağlıyoruz.

Aramex KOBİ Programı

Girişimcilik ruhumuzda var; girişimcilik bizim için bir düşünce tarzı. Karşılaştığımız güçlüklerin üstesinden gelmede faydalandığımız bir beceri seti.

Aramex olarak girişimcilere kendi fırsatlarını yaratmalarına olanak tanımanın ve yardımcı olmanın öneminin farkındayız. Bu nedenle, faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde daha fazla KOBİ ile ortaklık geliştirmeye kapı açmak amacıyla tüm KOBİ’lere yönelik bir program başlattık. Bu, KOBİ’lerin ihtiyaçlarını anlama ve onlara gerekli destek ve hizmetleri sunma konusundaki süregelen çabalarımızın bir parçasıdır.

Lojistik hizmetlerine erişim; genel olarak özel sektörün, özelde ise KOBİ’lerin gelişimi ve büyümesi için hayati önem taşır. Bunun en önemli nedeni, KOBİ’lerin rekabetçi finansman faizlerine erişme, kendilerine özel çözümler bulma ve sektörleriyle bağlantılı yerel kapasite ve uzmanlığa ulaşma konularında sık sık güçlüklerle karşılaşmalarıdır. Dolayısıyla, bu KOBİ’lerin küresel ekonomiyle rekabet edebilmeleri için verimli ve erişilebilir bir lojistik sektörüne sahip olmaları kritik öneme sahiptir.

Aramex, yeni girişimlere ve KOBİ’lere sağladığı ticaret, eğitim, rehberlik ve sürdürülebilirlik destekleriyle KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel, değerli lojistik hizmetleri sunabilecek bir konumdadır. Program farklı sektörlerden KOBİ’lerin katılımına açıktır.

Program 3 bölümden oluşmaktadır:

  1. Ticari destek: Aramex kaydolan KOBİ’lere ilk yıl için indirimli fiyatlar uygulayacaktır. Bu fiyatlar belirlenirken KOBİ’nin iş planı esas alınır. Aramex KOBİ’ye gerektiğinde tedarik zinciri faaliyetlerini yapılandırma konusunda da yardımcı olacaktır.
  2. Eğitim ve Rehberlik: Aramex, KOBİ’lerin kapasitelerini artırmasına farklı kanallar aracılığıyla ve aşağıdaki yöntemlerle yardımcı olacaktır:
    1. Çok sayıda bölgesel ve uluslararası çevrimiçi platformla iş birliği içinde, kendi iş kollarıyla ilgili ücretsiz çevrimiçi eğitim materyallerine erişim hakkı tanıyarak.
    2. KOBİ’ler için sınıf eğitimi ve ağ geliştirme platformları sağlamak amacıyla çok paydaşlı katılımcılarla konferans faaliyetleri düzenleyerek.
    3. KOBİ’lerin ihtiyaçlarını ele alacak Aramex rehberlerine erişim hakkı vererek.
  3. Sürdürülebilirlik desteği: Aramex, uluslararası ve yerel kurumlarla iş birliği içinde KOBİ’lere sürdürülebilirliğin iş süreçlerine entegrasyonu konusunda yardımcı olacaktır. Bu faaliyetler, düzenlenecek atölye çalışmaları ve eğitim oturumları aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

KOBİ’lerle ortak değer üretmek amacıyla diğer özel sektör şirketleri, yerel resmi kurumlar, sivil toplum örgütleri ve diğer paydaşlarla güçlü ortaklıklar kurmayı hedefliyoruz.

Aramex E-ticaret Çözümleri

Dünyayı lojistik ve taşımacılık hizmetleri aracılığıyla birleştirmenin bir yolu olarak yeni kurulan girişimlere ve köklü işletmelere tedarik zinciri yönetimi, teknik destek ve diğer konularda yardımcı olacak e-ticaret çözümleri sunuyoruz.  

ShopGo ve Martjack gibi kuruluşlarla kurduğumuz iş birlikleri sayesinde, gelişmiş çevrimiçi perakende satış platformları ve web sitesi bakımında kolaylıklar sunuyoruz.  

Çevrimiçi vitrininizi tasarlayın; çevrimiçi katalogları güncelleyin; sipariş ve ödemelerinizi yönetin. Çevrimiçi platformunuz tamamlanıp müşteriler alışveriş yapmaya başladıktan sonra, çevrimiçi siparişlerinizi gerek yurt içinde gerekse yurt dışında adreslerine teslim ederiz.  

Paketlerinizin sevkiyata sorunsuz ve aynı biçimde çıkmasını sağlamak için etkili tedarik zinciri yönetimi sayesinde ürünlerinizin depolanmasından siparişlerin karşılanmasına kadar her şeyi en son teknolojiyi kullanarak sağlıyoruz.  

Aramex E-ticaret çözümleri hem müşterilerinizin ihtiyaçlarına hem de işletmenizin büyüklüğüne en uygun biçimde tasarlanır.

Aramex Kargo Hizmeti
Kara, Hava ve Deniz Taşımacılığı Hizmetleri
Zamanında ve etkin teslimat için kara, deniz ve hava yolu ile kargo hizmetleri arasından dilediğiniz kargo seçeneğini tercih edin. Yenilikçi ve en son teknolojilerden oluşan karma bir yaklaşımla gönderilerinizi paket büyüklüğüne ve sayısına bakılmaksızın hızlı bir biçimde teslim ediyoruz. İster bir şirket işletiyor olun, isterseniz de kişisel bir paket gönderiyor olun, Aramex ihtiyaçlarınıza en uygun kargo seçeneğini sunar.

Kara Taşımacılığı
Aramex, GPS takip teknolojisine sahip modern filolarıyla Orta Doğu, Birleşik Krallık ve İrlanda’da en büyük ve en gelişmiş kara taşımacılığı ağlarından birini işletmektedir. Stratejik olarak konumlandırılmış merkezler ile çeşitli Eksik Kamyon Yükü Gönderim (LTL) ve Tam Kamyon Yükü Gönderim (FTL) çözümlerinin bir arada sunulması sayesinde ürünleriniz yerine zamanında ve güvenilir şekilde ulaştırılır.

Hava Taşımacılığı
Aramex’in dünya çapındaki hava taşımacılığı ağı, iş ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi hızlı ve düşük maliyetli teslimat çözümü sunar. Eksiksiz kapıdan kapıya taşıma ve sorunsuz gümrük hizmetleri güvencesi veriyoruz. Gelişmiş teknolojimiz ve tüm dünyaya yayılmış şube ağımız sayesinde gönderilerinizi, gönderim siparişini verdiğiniz andan nihai hedefine ulaştığı ana kadar gelişmiş bir şekilde takip edebilirsiniz.

Deniz Taşımacılığı
Küresel ağımız, üst düzey becerilere sahip uzmanlardan oluşan ekibimiz ve tam donanımlı teknoloji sistemlerimizle dünya üzerindeki en önemli sevkiyat hatlarında ve ticaret rotalarında hizmet sunuyoruz. Teslim alma aşamasından gümrük çekimi ve nihai teslimata kadar sevkiyat sürecinin tamamında kargo yönetimini gerçekleştirme konusunda kararlıyız.

Aramex Gönderi Takip

Mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda gönderi takip seçeneklerini kullanın. Teslim alma planlandığı veya gönderi teslim edildiği zaman bildirim alın ve istediğiniz zaman gönderi durumunuzla ilgili güncelleme alın.

Aramex Kargo ücret hesapla ⇲ Hesapla!
Aramex Kargo kurye çağır ⇲ Çağır!
Aramex Kargo en yakın şube nerede? ⇲ Nerede?
Aramex Kargom kaç günde ulaşır? ⇲ Kaç Günde?
Aramex Kargom nerede? Aramex Kargo takipTakip!

ADS
5/5 - (5 votes)
(Visited 435 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment